Menu

Pobudki nocne na karmienie

Moj 14-sto miesieczny synek budzi sie jeszcze w nocy na mleko. Wieczorem ok 19.30 zjada kolacje, kromke chleba a ok 2-3.00 w nocy zaczyna krzyczec ze chce mleka.Zaznaczam ze trik z woda nie przejdzie bo rzuca butelka.Nie wiem co robic czy oduczyc na sile karmienia tzn porzez nie wstawanie choc przyznam bedzie ciezko gdyz synek spi u nas w sypilani a jak sie rozkrzyczy to potrafi tak godzinami.

asia5512
 709  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat karmienie nocne mleko

Odpowiedzi

andziabuziak
mój ma 19 miesięcy i do tej pory w nocy się budzi na am! jeszcze siądzie i mówi mama am ! daje mu ale nie raz da się nabrać na herbatkę.. ja nie widzę nic w tym złego że podjada w nocy.

ma 19 miesięcy wzrost 87 i waży 12.200 :)
tlolek
mój ma skończone 2,5 rok i także podjada w nocy. lekarz powiedział żeby nie ograniczać mu mleka i jeśli ma taką potrzebę to niech je.
tyle że w naszym przypadku takie nocne podjadanie jest związane z ząbkowaniem, zawsze jak szly nowe zęby to K. je w nocy (czasem było że i razy na mleko się budził)
Magdzik
Skoro jest głodny, to czemu masz go oszukiwać wodą? Przyjdzie pora, to przestanie jeść w nocy
tlolek
wszystko także zależy od wagi dziecka...mój to chudzina więc też doktorek powiedział że o linie dbać nie musi. mimo że w ciągu dnia pięknie zjada wszystkie posiłki to mleko mu nadal potrzebne
andziabuziak
my dorośli też w nocy głodniejemy ...i co ??? otwieramy lodówkę i baraszkujemy :)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna) ...idę dokończyć tort :D(glodna)(glodna)(glodna)
welka
Moja ma 16miesięcy,wypija butlę przed snem ok 20.Kilka razy w nocy pije wodę i codziennie punktualnie o 5.30 wypija 210mleka.Jakbym nie dała to musiałabym wstawać bo by było koniec spania a tak śpimy do 8.Męczące takie pobudki,ale cóż.Dziecku się nie odmawia(grins)
sque
Moja córa 19 miesięcy ok.19-20 je z nami kolację, ale ok. godz. 21.00 obowiązkowo po kąpieli i przed samym spaniem zjada jeszcze butlę kaszy i to jej wystarcza do rana tak koło 8-9. Może spróbuj jeszcze godzinkę lub dwie po kolacji dać mu mleko czy kaszkę.
elizka
nic na siłę mój ma 21 miesięcy i sam woła w nocy mamo piciu ok 1 w nocy a potem między 3 a 4 wypija 180 ml mleka no i rano ok. 8 też wypiję butlę mleka i jak mu się zachce to wypiję w dzień woła mamo mleko i idzie na górę mówiąc niunio idzie spać :) - zdarzy się , że czasem prześpi całą noc (grins)(grins)(grins)(grins)
rozowa82
moja jadła do 15 meisiaca, a ile sie nasluchałam ze dziecko nie powinno jest w nocy, ze to moja nie konsekwencja i takie tam bla bla bla(smiech)
asia5512
Dzieki dziewczyny za szybka odpowiedz :) Wiec nie bede sie martwic tym ze maly mi sie budzi w nocy na mleko, widocznie tego potrzebuje, no chyba ze to przyzwyczajenie????
rozowa82
kochana, przyzwyczajenie to moze sie zdarzyc trzylatkowi, np moja czasami przez sen o 3 w nocy woła "mamo mlekooooo" ale nie 14 miesiecznemu dziecku.... spokojnie, przyjdzie czas to przespi ci calą noc (kciuki)
mala21
mój jadł w nocy prawie do dwóch lat i to nie jedną butelkę. Terazteż czasem mu się zdarza- ale to jak za dużo emocji ma w nocy.
asia5512
Dzisiaj znowu byla masakra i tak od kilku nocy. Synek idzie spac o 20.00 po kolacji a od 23.00 sie zaczyna, krzyczal do godziny 1.30 az w koncu sie zlamalam i dalam mu mleka. Zasnal. A o 5.00 znowu to samo :( Czuje sie jakbym cala noc nie spala :(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.