Menu

Pochwała ze strony mamy

Była u mnie mama i wiecie co? Pochwaliła mnie, że jestem super mamą, że sobie świetnie radzę i że sama nie umiałaby się lepiej zorganizować. Nawet nie wiecie jakie to było miłe! Aż mnie duma rozpiera do teraz. Szczerze to nie pomyślałabym nigdy, że usłyszę coś takiego od własnej mamy. Myślałam, że tylko będzie mi doradzać, krytykować, mówić, że lepiej będzie tak i siak. A tu proszę jaka miła niespodzianka. A jak wasi rodzice oceniają waszą rolę matki?

natka86
 587  1

Znajdź pytania na ten sam temat:

pochwała mama rodzina

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Rowniez slyszalam z ust moich rodzicow pochwaly... Moj tata powiedzial nawet kiedys, ze jestem lepsza matka, niz oni byli rodzicami. I ze nie popelniam tych bledow, ktorych oni popelnili mase.
Powiedzial mi, ze jego zdaniem ja nie krepuje swoich dzieci, co oni zrobili ze mna czy z moja siostra, lecz pozwalam im sie swobodnie rozwijac...
Cos takiego uslyszec z ust ojca... no powalilo mnie wtedy. Szczegolnie, ze nie jest czlowiekiem skorym do okazywania uczuc.
Natomiast moja mama bardzo czesto mi mowi, ze jest ze mnie dumna i z tego, co wiem chwali sie mna naokolo... jaka to ja fajna mama jestem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.