Menu

Pochwalę się :-)

Hej ! Jakiś czas temu pytałam was rade. Córka ( we wrześniu 3 lata) nie chciała sikać do nocnika. Od miesiąca to robi ;-) Zdarzają się jej wpadki , ale jednak. Na spacer chodzimy bez pampersa :-) Więc do przedszkola moja panna pójdzie jak inne trzylatki :-) Mam nadzieję ,że synem pójdzie szybciej ( 17 miesięcy). Kto wie ;-)
To pierwsza sprawa. Druga - chodzę do pracy :-) !!! To tylko staż ,ale dla mnie to naprawdę dużo. Zawsze jakieś pieniądze. Poza tym znów czuję się jak człowiek, kobieta. Anie tylko kupki, sprzątanie, gotowanie. Nie zrozumcie mnie źle. Kocham swoje dzieci. Bardzo. Zrobię dla nich wszystko. Ale nie dawałam już rady. Czułam się jak w klatce bez wyjścia. Mąż marudził jak wracał z pracy, że jestem skwaszona, marudna, zmęczona i mówię tylko o dzieciach (sory a o czym mówić?) . Bo przecież ja siedzę w domu. Nic nie robię. Teraz kochany siedzi w domu jak jestem w pracy. A jak ja wracam on idzie do swojej. Teraz już docenia to co robiłam/robię. Wie, że to wcale nie jest tak różowo. Więc wszystko jest ok. Gotuje na parę dni, pranie robię, wieczorem. Teraz może nie jest tak czysto jak byłam w domu, ale plusów dużo więcej. Ja jestem szczęśliwa bo jestem znowu wśród ludzi i nie mówię tylko o dzieciach. Wracam do domu uśmiechnięta. Mam więcej cierpliwości do dzieci, więcej się śmieje. Mąż też to widzi i cieszy go to. Plusem jest też to, że ma czas dla dzieci. Wcześniej zostawał z nimi tylko na moment. I powiem szczerze między nami też się poprawiło. Mamy mniej czasu dla siebie, ale piszemy do siebie sms-y jak kiedyś. Tęsknimy za sobą. Nasze intymne życie wróciło do normy ;-) Czuję, że jestem kochana i pożądana ;-) Może to nić dla innych , dla mnie to ogromnie ważne ;-) Jestem szczęśliwą żoną, szczęśliwą matka i szczęśliwą kobietą pracującą :-)

Justyna14
 268  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina ja rodzina

Odpowiedzi

clyde22
Gratulacje wielokrotne, Justek. Wreszcie wszystko jest na swoim miejscu, tzw. równowaga w przyrodzie. Tak 3mać. (kciuki)(kwiatek)
Tuptolek
Gratulować (kwiatek) a z sikaniem to tak jest, mój prawie trzylatek kilka miesięcy temu w pewnego ranka po prostu od razu bez żadnych nauk stwierdził, że już koniec z pampersami, a w mojej głowie był to problem duży do zmierzenia, wszyscy już komentowali, ja się wkr.. a tu niespodziewanka. Małe sukcesy tworzą duży sukces :)
irekzboralski
Gratuluję szczęśliwości rodzinnej(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Elfka
Miło się czyta takie pozytywne odczucia. Szczęścia dalszego życzę.
Wspaniale, że wszystko potraficie z mężem pogodzić z pracą i wychowywaniem pociech ;-) Spokojnie sobie ze wszystkim radzicie i się wspieracie. Czyż szczęśliwa rodzina nie jest największym skarbem jaki możecie posiadać? Niech się dalej tak pięknie układa.
iwus198920
Gratulację i oby tak dalej :)
Tuptolek
Elfka aż tak dziwnie się czyta, prawda? Ale fajnie, miło.
Elfka
Tuptolku, zazwyczaj ktoś narzeka i mu źle, a tu tyle pozytywów ;-) Miłe ;-)
inna
To nic tylko pogratulować ;) I tak powinno być !!! dzieciaczki powinny sikać w odpowiednim wieku do nocnika ( moja córeczka ma 2,5 i sika dopiero teraz ) i super ,ze masz staż !!! zawsze to wzmocnienie budżetu domowego ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.