Menu

Pochwały

Dzisiaj przyjeżdżają do nas teściowie (ich wizyty są raczej sporadyczne) no i zostają aż do wieczora. Czeka mnie gotowanie obiadu dla nich i potem wysłuchiwanie komentarzy. Nieskromnie powiem, że gotowanie jest moją mocna stroną, ale teściowa nie umie tego przyznac i zawsze podczas obiadu są uwagi typu " a ja to robię tak", "a ja dodaję jeszcze...", "jak dla mnie zbyt pinkatne" itd itp nie wiem co jeszcze wymyśli, ale jesztem pewna że i tym razem teściowa przejdzie samą siebie. Czy wasze teściowe umieją was pochwalić czy też wysłuchujecie takich uwag? No nic... już jestem przez to nerwowa.

paula80
 574  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

pochwała teściowa

Odpowiedzi

krasna1
Moja teściowa nigdy nie zwróciła miuwagi w kwesti gotowania.
Natomiast jeśli moje dziecko pochwali coś co ugotowała bądź powie,że ona zrobiła to lepiej nie omieszka mi tego ogłosić.
CHełpi sie tym i niech tak zostanie.
Ja natomiast wiem,że moja córa jest tylko dobrze przez nas wychowana i mówi tak babci aby jej było miło.
A wiem to stąd ,bo moje dziecko nie chce jeść u nikogo obiadów chyba,że okłamią ją,że to mamusia gotowała.
Zresztą moja teściowa gotuje strasznie tłusto i ciężkostrawnie.
Nie zapomnę jak byłam w początkach ciąży i na sam zapach kotlet,ów mielonych żygałam jak kot-teściowa o tym wiedziała i śmiała się z tego.
I zgadnijcie co zrobiła synowej na obiadek jak ta ją odwiedziła..
panidomu
Moja teściowa na szczeście nie komentowała. Chyba bym nie wytrzymala takich przytyków z jej strony. Ano nie chwali ani nie krytykuje. Czasami co prawda zdarzyło się jej wziąść ode mnie jakiś przepis, ale na tym się kończyło. Chyba to można uznać za komplement.
mystery
No to ja jestem szcześciarą pod tym względem! Zawsze mnie chwali i mówi, że pyszne (nawet jak przypalę!). Zresztą moja teściowa nie ma specjalnie drygu do gotowania, więc oże dlatego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.