Menu

Pociągi

Ostatnio pytalam co sadzicie o wyjezdzie pociagiem z dzieckiem. no i zdecdowalam sie jechac (grins) mam tylko jeszcze 2 pytania(grins) czy da rade wziac wozek ze soba? (jesli tak to czy jakas oplata do tego jest?) (grins) i czy za 5 miesieczne dziecko trzeba placic? (wow)

anna000
 528  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport pociąg podróż z dzieckiem

Odpowiedzi

annabok77
wiem ,ze w autobusie sie nie placi za wozek ,a w pociagu za dziecko chyba tez nie do trzech lat ,a wozek mozna zabrac co z oplata to nie mam pojecia jak to jest.
Madzik8889
my jeżdzimy z małą pociągiem i jedzie za darmo za wózek też nic nie płacimi tylko bieżesz bilet zerowy( dla dzieci do lat 4) i automatycznie możesz brać bilet rodzinny(na dalsze trase) lub bilet "ja i raz,dwa trzy"(na krótsze taka odmiana przejazdu rodzinnego) my tak zawsze robimy płacisz mniej(grins)(kciuki)(awve)
Mandarinios
za wózek nie płacisz nic jeśli nie jest rozłożony, a za dziecko do 4 roku życia również nie płacisz ale musi miec swój bilet. Pamiętaj, aby poprosić o przejazd rodzinny wtedy jedno z rodziców ma 33% tańszy bilet no i w każdym wagonie jest przedział dla matki z dzieckiem. Przez ostatni rok najeździłam się kilkanaście razy pociągami tak więc przepisy mi nie są obce :D
Madzik8889
ja mam zawsze rozlozony wozek i nigdy nic nie placilam ale moze ze na krotkich trasach...nieznam sie i obydwoje mamy tanszy bilet:)
Mandarinios
Bo jeśli się konduktor nie doczepi i jeśli nie mówisz w kasie o wózku to nie zapłacisz :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.