Menu

Początek roku szkolnego

Dzisiaj początek roku szkolnego. Nasze pociechy chętnie, bądź też mniej chętnie pomaszerowały dzisiaj do szkół i przedszkoli. Czy towarzyszycie dzieciom w tym dniu? Czy wasze pociechy nie mogły się doczekać spotkania z kolegami? A może szły do szkoły/przedszkola niechętnie? Jak w placówkach waszych dzieci wygląda rozpoczęcie roku szkolnego? Przy okazji wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów w tym roku szkolnym !

Ania
 1359  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Szkoła i Kształcenie rok szkolny 1 września

Odpowiedzi

mamaMaksa
Dla Maksa był dziś ważny dzień bo dopiero rozpoczyna przygodę ze szkołą nie mógł się doczekac aż wreszcie spotka swoich kolegów z uśmiechem odważnie pomaszerował nie miałam żadnych obaw dumna byłam bardzo bo inne maluchy były płaczliwe a Maks z kolegami zajął pierwszą ławkę na akademii a ja nie musiałam go zarączkę prowadzic
mycha2706
Ala dzisiaj prowadziła cały apel i ich klasa witała pierwszaków więc nie ma mowy żeby mnie nie było. Zawsze jestem i zawsze będę z moją córką :) Ona chce i ja chcę więc problemów nie ma.
Koleżanki i kolegów widziała już wcześniej,bo od tygodnia mięli próby w szkole zwiazane z tym przedstawieniem więc zdązyła się nagadać.
Cieszy się,że jest rok szkolny,bo lubi się uczyć ...
rosolzkury
Moja chrześnica Zosia, lat 5 poszła do zerówki. Bardzo chciała. Natomiast nieporozumieniem okazała sie godzina rozpoczęcia zajęć: 7.00! Maluch jest nieprzytomny i marudny.
mila97
O mamo, na 7? I do której musi w szkole być? do 16 w świetlicy? Przecież taki maluszek padnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.