Menu

Poczta głosowa

Większość z nas ma coś takiego jak ''poczta głosowa" w swoim telefonie. Czy odsłuchujecie wiadomości nagrane na skrzynce pocztowej? Czy same nagrywacie się, czy raczej po zgłoszeniu sekretarki wyłączacie i próbujecie dzwonić znowu?

artanis
 589  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

sygnał telefon komórka automatyczna sekretarka poczta głosowa

Odpowiedzi

mumczinx
Ja też dezaktywowałam swoją pocztę. Jeśli chodzi o dzwonienie to staram się dodzwonić, nie lubię się nagrywać a jak się nie udaje to wysyłam sms.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
KlaudynaK
Nie mam poczty głosowej w prywatnym telefonie. Mam pocztę w służbowym ale nie odsłuchuję wiadomości. Nie nagrywam się też u kogoś. Nie lubię rozmawiać z pudełkiem.
Maria25
Nie mam poczty głosowej. Na początku miałam, ale zdarzało się, że nie zdążyłam odebrać komórki, bo gdzieś tam leżała, albo jej po prostu nie słyszałam. Poczta przydaje się osobom, które prowadzą kontakty biznesowe, itp...
artanis
Ja mam pocztę, odsłuchuję wiadomości. Sama też czasem się nagrywam, jeśli to jakaś sprawa "służbowa" albo gdy coś z kimś załatwiam - z kimś, kto nie jest moim znajomym.
Ja znów nienawidzę gdy ktoś mi puszcza takie sygnałki. Nie wiem co one oznaczają. Dla mnie - gdy widzę nieodebrane połączenie, oddzwaniam. Chyba, że ktoś mi powie "puszczę sygnał jak będę pod domem" albo coś w tym stylu. Natomiast ''strzałki'' typu - myślę o Tobie, jakoś do mnie nie przemawiają...
Misia80
NIe mam poczty w swoim telefonie i nikomu się nie nagrywam.Jeśli trzeba to po jakimś czasie ponownie próbuje sie dodzwonić.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.