Menu

podczas inhalacji !!??

mój synek dzis przyjoł pierwszą inhalację z soli i berodual...podczas inha..był spokojny ale zmartwiło mnie to iż pod koniec wydawał się jak by był na HAJU!!! taki bezwładny! raptownie zaczelismy z mężem do niego mówić i ruszać wten czas zaczął normalnie się zachowywać czyli ruszać i mrugać oczami !!...inhalacja jaką nam kazano robić trwała 10min ...Moje pytanie czy to normalne ????

andziabuziak
 771  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie zdrowie

Odpowiedzi

Punia
zdecydowanie nie!!! mam siostrzenicę z astmą, która jak dzieci z tą chorobą jest inchalowana dosyć często ale nigdy takich shizów nie było.jestem zaskoczona troszkę tym berodualem, ponieważ ten steryd ma działanie rozkurczowe,natychmiastowe czyli przy silnych atakach.nie wiem co tam powiedział lekarz, który zlecił inchalację ale moja siostrzenica ma do inchalacji leki o przedłużonym działaniu, które się stopniowo uwalniają a tutaj może zaszła zbyt szybka dla organizmu reakcja.skonsultuj się koniecznie z lekarzem przed następną inchalacją.powodzenia
gocha2522
ja też często inhaluje moje dziecko i nigdy tak nie miał, a również go inhaluje berodualem ale z pulmicortem a z woda to daje mucosolwan.mój lekarz tak zawsze każe i pomaga na szczęście!
kaisaa4
zadzwon koniecznie do lekarza i powiedz o skutkach niektore moze powinnas zaprzestac tych inhalacji
mycha2706
10 minut to za długo... ile tej soli dałas?
mycha2706
A moze dziecko przez dzwiek inhalatora zrobiło sie senne zwyczajnie.Zadzwon do lekarza.Mój czesto zasypiał tuz po inhalacjach a nawet w trakcie.
Achcha
Mi tez się zdaje, że mu się przysypiało przez to burczenie inhalatora. Mój Grzesiu jak był zmęczony to mi przysypiał podczas inhalacji a też miał z Berodualu i Pulmicortu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.