Menu

Podgrzewacz ..

Zamęczę was dzisiaj (grins) jak to jest z podgrzewaczem? wkładasz do niego butelkę z wodą,ustawiasz i po tych 4/6min. woda jest o danej temperaturze,tak? i tak samo z podgrzewaniem obiadków itp? widzę,że w większości pisze,że 70 stopni jest na wodę,obiadki a 40 stopni na utrzymanie pokarmu, a to 70 stopnie to nie jest za dużo? a to trzeba (ustawiając na 70 stopni) do butelki wlać wodę już przegotowaną czy można kranówkę lub mineralkę? widzę,że na allegro takie nie firmówki są po ok.30zł i chyba się skuszę tylko nie wiem na czym dokładnie polega do podgrzewanie?

Nicoletta
 1422  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie pogrzewacz

Odpowiedzi

KlaudynaK
rany koguta... woda przegotowana jak chcesz podgrzac do mleka dla dziecka. nigdy nie patrz na to ile woda czy mleko ma byc w podgrzewaczu, zawsze sama sprawdzaj temperaturę na nadgarstku!
zwróć uwagę na pojemności butelek do danych podgrzewaczy, jakie butelki ma dziecko.
podgrzewanie jest o tyle wygodne, że jak masz przygotowaną wodę w butelce, jak dziecko jest głodne wrzucasz do podgrzewacza na trochę, sprawdzasz, robisz mleko i gotowe, z obiadkami tak samo - choć wolałam mikrofalę do obiadków.
Możesz też zrobić mleko i potem je dziecku podgrzać, czego nie praktykowałam, należy pamiętać, że mleko nie może stać dłużej niż dwie godziny, a moim zdaniem nie powinno się go podgrzewać ponownie.
myszka838383
butelkę z przegotowaną wodą ciagle miałam w podgrzewaczu..jak mały zgłodniał to tylko mleczka nasypałam i gotowe.
KlaudynaK
@myszka838383 musiałabym bank okraść żeby mieć na rachunki za prąd jakbym cały czas miała włączony podgrzewacz... ale to tez jest sposób (grins)(grins)(grins)
corcia
wode wlewam z kranu do podgrzewacza ,i jest dobry do herbatek,soczków,obiadków, i mleka,
corcia
tylko mleka długo nie trzymam w podgrzewaczu bo może sie mleko zepsuć
corcia
podgrzewacz dużo prądu nie ciągnie ja mam włączony cały czas i nie mam zbyt dużej różnicy w rachunkach za prąd
KlaudynaK
@corcia kranówę dajesz dziecku? bo tak można zrozumieć... (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
no, w podgrzewaczu tak, kranówka nie ma to tamto... ale dziecku tylko przegotowaną wodę... a co do mineralek to im nigdy nie ufałam.
KlaudynaK
no @gosia1984 ja mam w domu wszystko na prąd... ciepłą wodę, ogrzewanie... jakby podgrzewać ciągle był włączony to by mnie zjadło...
corcia
klaudyniak napisałam do podgrzewacza czytaj dokładniej
corcia
a nie do butelki
corcia
ja też mam wszystko na prąd i mam cały czas podgrzewacz włączony i nie mam kosmicznych rachunków za prąd
Tosia
ja mam dzbanek zimej wody przegotowanej i jak musze zrobic mleko to poprostu podgrzewam na szybko zagotowana wode w czajniku elektrycznym jak wyjdzie za ciepla doleje tej z dzbanka... trwa to okolo 20sekund i woda gotowa :D...

podgrzewacza uzywam tylko wtedy kiedy maly zjada mleko na raty... bo moj Jedrek zjada czasami swoja porcje prawie 20minut... wtedy podgrzewacz sie przydaje... oczywiscie nie trzymam mleka w podgrzewaczu dluzej niz godzine...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.