Menu

Podgrzewanie

Kochane mam pytanie. Malutka dalej nie potrafi ssać mi mleczka z piersi więc ściągam je laktatorem do butelki i przed podaniem podgrzewam wkładając butelkę do gorącej wody. Przed chwilką mała bardzo płakała, myślałam że jest głodna, ściągnęłam pokarm, podgrzałam a Ona nic nie zjadła tylko momentalnie zasnęła i teraz nie wiem czy mogę to mleczko co jest w butelce podgrzać w ten sposób jeszcze raz czy już muszę je wylać?

Pineczka
 549  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie mleko podgrzewanie

Odpowiedzi

asiunia83
Ja bym nie ryzykowała bo w mleku rozwija się dużo bakterii
Magdzik
Niby do 2 razy można... A swoją drogą, to są takie specjalne nakładki - kapturki, przez które maluchy mogą ssać pierś...
Pineczka
@Magdzik mam te kapturki, u mnie się nie sprawdzają, może za jakiś czas znów niby spróbuję, tym bardziej, że mi się odklejają od cyca(zla)
agunia30
Pineczka a sprobuj sie nachylic nad mala doslownie tak aby twoja piers wisiala jej nad samymi usteczkami, wloz gleboko brodawke do buzi malej moze zassie.........ja wiem ze to niewygodna pozycja ale u mnie ten sposob sie sprawdzil!!!!!! przeciez jak jestes w domciu to mozesz mala wziasc do was do lozka i tak zrobic:-) a mleczko raz podgrzane raczej wylej,w lodowce moze stac ale nie powinno sie podgrzewac wiecej niz raz nawet naturalnego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.