Menu

podobienstwo teściowej z synową:-)

hmmmm a wiecie że my kobiety wybieramy sobie mężów na wzór swoich ojców????mój mąż owszem ma wiele cech które ma mój ojciec...nic w tym dziwnego prawda??????ale za to nasi mężowie szukają a raczej znaleźli żony podobne do swoich matek(smiech)(smiech) i co teraz?czasami najeżdżamy na te nasze teściowe a jesteśmy do nich podobne,spowiadać się tu co macie po teściwej,i nie mówić że nic....(smiech)(smiech)(smiech) jak pomyślę że jestem jak teściowa o Boziu patrzysz i nie grzmisz(grins)(grins)

smerrfetka
 738  20

Odpowiedzi

marthakd
matko nawet wole nie myslec co mam po mojej i nwet szukac nie bede:P
homie
Ja mam z teściowej gadulstwo tylko hehe ktore bardzo mi u niej przeszkadza (grins)(grins) a sama nawijam byle co byle duzo ech...
monique25
na szczęscie nie mam nic współnego (grins) bo by była katastrofa(krejzolka)(smiech)
Paulinka1701
ja to chyba na prawde nie mam nic ...ona ma troche inne podejscie do roznych spraw niz ja itp ..zreszta wolalbym nic nie miec ...
Anemona
Ja tescowo lubie. Ale cos w tym jest bo kiedys mi tak maz powiedzia l" jestes taka sama jak moja mama"
artisylvi
Moja teściowa nie jset zła. I może mamy troszke podobne charaktery, obie lubimy dużo mówić:) ale jestem mniej roztrzepana od mamy mojego męża i dzięki Bogu!!
dyska29
a niestety mam z tesciowa wiele wspolnego moze dlatego nie mozemy na siebie patrzec
mycha2706
Ojej moja to wiedzma(zla) ale mamy wspólna ceche - kochamy tego samego mężczyzne (grins) A wiadomo jak sie dwie kobiety kochaja w tym samym fcecie to są starcia(grins) Póki co wygrywam(smiech)
mycha2706
facecie*
mycha2706
Ale coś w tym jest... wizualnie jestesmy do siebie podobne , no moze ja troszke mniejsza jestem ;p, obie lubimy gotować, sprzątać, jestesmy zaradne... no i tyle krokodyle ,bo wyjdzie na to ze taka sama wiedzma jestem(smiech)(smiech)(smiech)
Paulinka1701
geodonna69 (kciuki)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
emiliab
Kto jak kto, ale ja z moją teściową to nie mam nic wspólnego. Jeżeli coś mam to pewnie okaże się jak sama zostanę czyjąś teściową.
Zresztą nikt mi nie powiedział że wyglądam jak czarownica i mietły do latania też nie posiadam.(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
rozowa82
ja i tesciowa?! takie same?! broń boże!!!!!(zlosc)
basia198711
o nie (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) w niczym nie jestem podobna do wiedźmy.....chociaż jest jedno podobieństwo nienawidzę jej tak samo jak ona mnie(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Achcha
Geodonna(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Też nawet nie próbuje szukać podobieństw bo to porażka by była jakbm coś z niej miała.
33anna
Nie szukałam męża podobnego do ojca i na szczęście nie trafił mi się taki jak mój ojciec. A ja do teściowej chyba jestem trochę podobna, ale tylko trochę(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Obie lubimy gotować, jesteśmy gościnne, mamy podobny gust, jesteśmy bardzo wrażliwe, kochamy tego samego mężczyznę(oczywiście mam na myśli mojego męża, nie teścia)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Ale pod wieloma względami się różnimy i to dobrze, bo za słodko by nam było(grins)
Atramka1977
U mnie nic się nie sprawdza, mój K nic nie ma po moim tacie, nie wiem czym się kierowałam...a z teściową nie chcę mieć żadnych wspólnych cech;((((
Atramka1977
U mnie nic się nie sprawdza, mój K nic nie ma po moim tacie, nie wiem czym się kierowałam...a z teściową nie chcę mieć żadnych wspólnych cech;((((
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.