Menu

podpisz petycję

www.photoblog.pl/marilynrosa/108551677/pies-i-petarda.html

zdjęcie dość drastyczne ale jeśli to może pomoc to podpiszcie. Przepraszam ze na głównym ale nie mam pojęcia gdzie tu mogłabym to wstawić

madziullka
 480  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

zwierzę okrucieństwo psyhopata petycja

Odpowiedzi

korek221
co za skurwiel mu to zrobił???(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) chętnie bym mu petardę w d...wsadziła(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
domka
Aż się spłakałam ,mąż na mnie krzyczy że mam takich rzeczy nie oglądać.A ja w domu własnie z ulicy mam znalezionego psa szczeniaka .Nie jestem obojętna wobec psiego nieszczęścia ...Dałam ogłoszenia zobaczymy może się właściciel odnajdzie ;)
Aneta50209
Po przeczytaniu odpowiedzi dziewczyna nawet nie mam odwagi otworzyć tego linka(nigdy) Szlag mnie trafia jak widzę co niektórzy ludzie potrafią zrobić bezbronnym zwierzakom.....zawsze ryczę i długo potem przeżywam takie rzeczy (placze)(placze)
pscolka1987
masakra ........(pout)(pout)
madziullka
basia1981 NIE CHODZI ABY KOGOS UKARAC BO I TAK ZOSTANIE UKARANA!!! CHODZI O TO ZEBY ZOSTAŁ JAK NAJBARDZIEJ SUROWO MOZNA!!! A JAK KTOS NIE WIERZY TO NIECH NIE WCHODZI NA STRONE I NAWET W PYTANIE.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.