Menu

Podróż

Co mozna przygotowac dziecku na 2 dniowa podroz autokarem?

laurentina
 623  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

carla1978
Myślę, że powinnaś jej przygotować kanapki (zamknięte w szczelnym pudełeczku, żeby były długo świeże). Oprócz tego świeże surowe warzywa oraz owoce. Najlepiej daj córce jakiś sok albo wodę mineralną, unikaj gazowanych napojów, bo po tym może się źle poczuć podczas podróży.
hogata
zgadzam się z @carla1978. Oprócz tego jakies cukierki, gumy, krakersy. Unikałabym batoników i czekolady- bo mogą się roztopić
mumczinx
Dodałam bym jeszcze jakąś niedużą poduszkę albo miśka na którym będzie dziecko mogło położyć główkę, nawilżane chusteczki, którymi by mogło sobie przecierać ręce i na przykład jakieś karty albo inną grę którą dziecko mogło by się zająć podczas podróży z rówieśnikami bądź z rodzicami.
Olka31
Zgadzam się z dziewczynami, kanapeczki ale najlepiej nie z mięsem, bo mogą się zepsuć gdy będzie bardzo ciepło. I oczywiście owoce i warzywa.
Akoo
Laurentina, nie orientuję się ile dziecko ma lat lecz moje to lubią sobie czasem posłuchać piosenek albo bajek na słuchawkach z discmana czy z odtwarzacza mp3 lub biorą moją komórkę i grają w tetrisa. 2 dni to bardzo długa podróż. Jeśli nie wiadomo czy dziecko ma chorobę lokomocyjną to polecam jeszcze tak na wszelki wypadek awiomarin oraz pusty mocny worek lub reklamówkę.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.