Menu

Podróz samolotem z niemowlakiem .

Hej Kochane Mamuśki... w środe wylatuje z synem (10miesiecy) do Uk ;) powiedzcie mi co moge zabrać ze soba miej więcej na pokład samolotu ? no i jak wasze pociechy przechodziły podróz? pozdrawiam. ;)(prezent)(prezent)(prezent)

soniacz87
 977  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem podroz samolotem

Odpowiedzi

euphoria29
Latam z córką regularnie .Pierwszy raz leciałam z Nią jak była bardzo malutka i świetnie zniosła podróż.Nieprawdą jest, że to większe dzieci lepiej znoszą podróż samolotem,przynajmniej ja się z tym nie zgadzam.Maleńkie dziecko zazwyczaj śpi przez całą podróż.
Tak jak napisała @basmie dobrze jest dziecku podczas startu samolotu podawać wodę do picia,by nie zatkały mu się uszka podczas zwiększonego ciśnenia,możesz dać mu smoczek.

Co możesz zabrać na pokład:picie dla dziecka ale w jego butli(plastikowej,nie szklanej),mleko w butli,wiadomo pieluchy,chusteczki,ciasteczka,jakąś zabawkę by zająć dziecku czas,jeśli coś do jedzena to tylko w plastikowych pojemnikach...

Jak mi się coś przypomni to napiszę.
euphoria29
Warto zabrać jakiś mały kocyk bo w samolocie często bywa zimno.
domka
w samolocie Zuzia miała się super ,bawiła się malowała ;) U nas w samolocie było ciepło wiec się o kocyk nie martwiłam ...a miala 14 m
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.