Menu

Podróż z dzieckiem.

Kochane powiedzcie mi czy to dobry pomysł. Jutro chcemy jechać z Nikolką do rodziców mojego B. którzy mieszkają 80km. ode mnie. Nikolka ma troszkę ponad miesiąc i sama nie wiem czy powinniśmy jechać, czy nie jest jeszcze zbyt malutka. Planujemy wyjechać około 12 a wrócić około 20 do domu. Nie wiem, tym bardziej że od paru dni jest bardzo marudna i ciągle chce być na rękach dlatego nie mam czasu tu ostatnio zaglądać. Ściskam was mocno(prezent)(prezent)(prezent) A wy jak uważacie?

Pineczka
 703  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko podróż

Odpowiedzi

beatris23
Mój synuś miał niespełna 3 tygodnie jak pojechaliśmy do rodziców w odwiedziny(mamy do nich 100km).
xkasiulax
Wiesz moja skończyła 7-miesięcy,i dopiero teraz zaczynamy jeździć gdzieś dalej do rodziny,tak to chodziłam tylko na krótkie spacery i dość blisko do znajomych,ale czemu nie będziesz cały czas przy niej więc będzie się czuła bezpiecznie
ulenka091987
ja bym pojechała, Michaś miał trochę ponad 4m-ce jak jechaliśmy do mojej mamy 400km, jakbym miała jechać 80km to napewno byśmy dużo wcześniej byli u mamy w odwiedzinach :)
xkasiulax
no właśnie z mniejszym dzieciątkiem łatwiej gdziekolwiek jechać bo prześpi podróż,a moja już wierci się kręci nie wygodnie jej,i marudzi w samochodzie
ania4
Jak napisała xkasiulax takie maluszki przesypiają większość czasu a tym bardziej w aucie więc bym się nie zastanawiała nad taką jazdą, a jadąc autem w każdej chwili możecie się zatrzymać gdzieś na parkingu , my jechaliśmy z małą jak miała miesiąc w o wiele dłuższą trasę też się obawiałam ale na szczęście nie było kłopotów stawaliśmy na jedzenie i przebranie małej i szczęśliwie dojechaliśmy :) powodzenia.
renata29
oczywiście,że jechać,z podróżą nie będzie problemu bo prześpi pewnie całą drogę a na miejscu sobie z nią poradzisz
JUSTYS
ja bym pojechała:)
monilajsa
Pewno, że możecie jechać, malutka prawdopodobnie prześpi drogę. A zresztą 80 km to nie tak daleko. Szerokiej drogi...
Jaga80
pakuj się i w drogę-ja jeżdziłam jak tylko moje dziewczyny miały po ok.3 tyg.i to wszędzie...
Renatka2019
Ja z moim Kacperkiem wracałam ponad 100 km ze szpitala gdzie mały się urodził. Miał wtedy 6 dni.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.