Menu

Podróż z dzieckiem

Co zrobić, żeby podróż z dzieckiem przebiegła miło i szybko. Dzieci często nudzą się w podróży. Czy znacie jakieś zabawy, którymi mogę zając dziecko?

carla1978
 807  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport dziecko w podróży podróż na wakacje

Odpowiedzi

monjuk
Maciuś bardzo lubi jeździć samochodem. Często nawet śpi, a jak nie śpi to śpiewamy my z mężem piosenki - strasznie to lubi chociaż talentem nie grzeszymy. Lubi jak się mu czyta książeczkę, opowiadamy gdzie jedziemy. Ale najlepsza jest zabawa w komentatora. Na bieżąco opowiadam co jest za oknem, pokazuje palcami, że tu domek, tam autobus. Najważniejsze to zaopatrzyć dziecko w jakiś soczek, albo herbatkę bo tak jak zauważyłam mój synek w podróży pije chyba z nudów, Nigdy tyle nie pije co w aucie :)
dwudziestka
Alanek zawsze śpi :) Nie wybieraliśmy się jeszcze co prawda w dalekie trasy ale nie mam problemu z zajęciem go nawet przez te dwie godziny. Trochę pośpi, potem się napije i podziwia świat przez okno. Obowiązkowo tylko musi mieć swoją przytulankę!
hogata
Jeżeli dziecko ma 4, 5 lat to możesz zabrać ze sobą książeczki z zadaniami typu "szukamy różnic", "jak znaleźc wyjście z labiryntu" itp. Możesz też wziąść ze sobą małe karteczki i robić z córką, synem origami :)
kasia13_archiwum
Moja lubi bardzo rysowac w podruzy. Wiec malowanka, zeszyt, mazaki... zawsze sprawiaja jej duzo radosci. Ma tez taki zabawkowy laptop, gdzie so rozne gry, zadania (V-Tech).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.