Menu

poduszka Frejki

Witam!
Mojej 4- miesięcznej córeczce ortopeda przepisał na drugiej wizycie kontrolnej (3, 5 m-ca) poduszkę Frejki, bo stwierdził złe rozwijanie sie lewego biodra. Nie jest to zwichnięcie, tylko zły kąt nachylenia, jak to określił stożkowate biodro. Okropna jest ta poduszka, ale najgorsze jest to,ze słyszałam o niej różne nie zawsze dobre opinie. W dodatku w 6 tygodniu na USG wszystko było z bioderkami OK. Czy to możliwe,żeby przez dwa te m-ce się wytworzyła wada? Czy raczej przy pierwszej wizycie została przegapiona? Czy ktos z was miał podobny problem?

malgosia
 1019  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dysplazja bioder

Odpowiedzi

misiak7
kamis nosil w sumie 4 mial poduszki i pomogły mial co mies zmieniana nosił od ok 6 tyg zycia pierwsza , teraz biega i skacze jest ok z bioderkami
malgosia
no i poszłam do drugiego lekarza, zrobił USG i powiedział,że nie widzi nieprawidłowości, potem obejrzał zdjęcie RTG zrobione u poprzedniego lekarza i powiedział,że jakaś mała zmiana jest i żebym jednak pozakładała małej Frejkę przez miesiac. Sama już nie wiem co o tym myśleć, ale Julka już zaakceptowała tą poduszkę i nic sobie z niej nie robi więc chyba pozakładam jej to paskudztwo przez miesiąc i mam nadzieję,że po kontroli będziemy mogły się z nią z czystym sumieniem pożegnać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.