Menu

podział przygotowań na sylwestra...

witajcie... mam taki problem.. sylwester organizowany jest w tym rok u nas.. jest to impreza razem z dziecmi.. i nie wiem jaki zrobic przydzial jsli chodzi o jedzenie i napoje... myslalam na poczatku bykazdy zrobil cos do jedzenia i kupil np 2 litry picia+ cos do pochrupania.. czy to dobre rozwiązanie ??

cytrynkaa
 526  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport sylwester

Odpowiedzi

cytrynkaa
geodonna69@ nie myslisz ze bedzie tego za malo ??
xkasiulax
My uzgadniamy co kto kupuje,bądż jedna osoba zbiera jakąś omówioną kwotę od każdego i robi zakupy
mala21
myślę że można też zebrać jakąś kwotę i osoba która ma czas i samochód kupiłaby jakieś żeczy do pochrupania i napoje. Do tego niech każdy przyniesie jakąś sałatkę czy coś w tym stylu( wcześniej ustalić) i już
koza54
bardzo dobre rozwiązanie tylko ustalcie współnie jeszcze co kto robi zeby czasem nie było tak, ze się powielą potrawy :)
Juli1303
Jak kogoś zapraszam to wszystko robię sama , kupuję sama. Ewentualnie goście przynoszą coś od siebie z grzeczności, a zazwyczaj tak jest i każdy niesie flachę ze sobą (ale o to nie proszę). Zawszę szykuję tak by wystarczyło
daryjka87poznan
Super.My w tym roku jedziemy do znajomych, jest to tez impreza dziecmi, kazdy przynosi cos do jedzenia, alkohol, soki i cos wlasnie do pochrupania i tak moim zdaniem jest najlepiej.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.