Menu

Podziękowania dla rodziców

Witajcie.Kochane mam dylemat i chciałabym się Was poradzić.Otóż w lipcu ubiegłego roku zmarła moja mama a na wrzesień tego roku zaplanowany jest nasz ślub.I na weselu będą podziękowania dla rodziców tzn.taniec z rodzicami Pary Młodej a potem chcemy wręczyć im takie księgi z podziękowaniem na pamiątkę no i wiadomo kilka słów osobiście mówiąc do ucha...
dla przejrzystości mojego pytania podaje linka do takich podziękowań:
http://allegro.pl/podziekowania-dla-rodzicow-starostow-krakdragon-i1415645895.html
No i właśnie mam taki mętlik w głowie że już sama nie wiem czy na takim podziękowaniu powinno pisać "Kochany tato" czy "Kochani rodzice".Bo to jest podziękowanie za trud wychowania itp.a przecież rodzice wychowywali mnie razem ale z drugiej strony mojej mamusi już nie ma i rozmawiałam z moimi bliskimi i każdy mówi inaczej.Spytałabym tate ale jakoś jego mi głupio pytać.Jak Wy uważacie?

roksana36
 917  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

podziękowania rodzice ślub

Odpowiedzi

domka
Kochani rodzice ;)
ADAMSKA98
kochani rodzice ja też teścia nie mam ,,,i pisaliśmy właśnie tak ,,ponieważ zastępie szedł chrzestny
ADAMSKA98
chrzestny męża za teścia
roksana36
@Runka ale to też zależy kiedy się straci rodzica bo inaczej jest jak ktoś straci w wieku 8 lat i wtedy wychowuje Cie praktycznie jeden rodzic a inaczej jest jak całe życie wychowuje Cię oboje rodziców i nagle praktycznie krótko przed ślubem jedno umiera...
margolcia85
Mój ojciec nie żyje od 22 lat, kiedy braliśmy ślub świadomie zrezygnowałamz podziękowania, mimo tego że na błogosławieństwie zastąpił mojego Tatę mój chrzestny - ja nie chciałam poprostu mojej mamie robic przykri sci i niepotrzebnego płaczu sobie i jej w moim waznymdniu :)
amalka
Moim zdaniem "Kochany tato". Tata mojego męża zmarł niespełna 3 miesiące przed naszym ślubem (placze) Po uroczystości (jeszcze przed przyjęciem) pojechaliśmy z mężem na cmentarz, złożyliśmy na grobie bukiet od nas i kilka otrzymanych od gości. W ten sposób podziękowaliśmy tacie (prezent)
maja1482
W takiej sytuacji podziękowania kieruje się personalnie do osoby, czyli powinno być "Kochany Tato"...
Twojej Mamusi już nie ma ale podziękować jej możesz w dniu ślubu tak jak Tacie, jadąc przed uroczystością z narzeczonym na cmentarz z pięknym bukietem czy też koszem kwiatów...Z pewnością będzie to najpiękniejszy gest jaki możecie oboje zrobić:) A Mama z pewnością będzie szczęśliwa widząc Wasze szczęście w tym najważniejszym dla Was dniu:))(prezent)(prezent)
oczywiście to tylko moje zdanie(kwiatek)
katarzynka2404
pODZIĘKUJ TACIE,MAMUSIE I TAK ZAWSZE BĘDZIESZ MIAŁA W SERCU;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.