Menu

Pogrzeb Lecha i Marii Kaczyńskich

Dziś w Krakowie dzień pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich. O północy kończy się żałoba narodowa. Czy to wydarzenie wpłynęło jakoś na wasze życie, na wasz sposób myślenia, czy wywołało refleksje?

Ania
 1207  9

Odpowiedzi

renata29
Już teraz z całą pewnością mogę powiedzieć,że nie.Nie znałam ich i nie miało to żadnego wpływu na moje życie.
koza54
Takie wydarzenia zawsze dają mi dużo do myślenia.
mamaMajeczki
Szkoda wszystkich, którzy zginęli pod Smolenskiem, szkoda rodzin :( Pięknie sie teraz o Nich mówi, pewnie w myśl zasady, że o zmarłych nie mówi się źle.
Nie przeżywalam jakoś szczegolnie tej tragedii, ponieważ kilka dni wczesniej zmarła moja Teściowa :( w I dzien Świąt :( To było dla mnie boleśniejsze :(
Ewa0528
Myśle podobnie do Asafi..
Remedios
Mnie to poruszyło,ale smutna byłam do czasu...teraz jestem po prostu poirytowana, nie rozumiem dlaczego z prezydenta zrobiono bohatera a z tych ludzi "poległych jako ofiara w imię pamięci o Katyniu"...to była katastrofa...straszna, ale katastrofa. Oni nie poświęcili życia dla Katynia, za życia działali, owszem, ale nie umarli specjalnie, a tak się ich traktuje, zwłaszcza prezydenta chowanego na Wawelu, dla mnie to wielka egzaltacja i niepotrzebna wzniosłość, która MOIM zdaniem jest nie na miejscu...jakieś cyrki z tymi pogrzebami, zamiast pozwolić tym ludziom w końcu spocząć godnie i w spokoju...i kolejny raz Polska robi z siebie kraj umęczony i dotknięty złem tego świata...to mnie denerwuje i przeszkadza w głębszej refleksji na temat życia i śmierci (a to już przerabiałam kilka razy i jakoś nie mam chęci znów się w to zagłębiać). Nie jestem nieczułą suką, ale nie lubię przesady...a marsz żałobny słyszałam w ciągu tygodnia tyle razy że nucę go pod nosem!!
dyska29
Mam takie samo zdanie jak @Magic i@ Remedios zreszta juz sie wypowiadalam na temat moim skromnym zdaniem farsy we wczorajszym pyt
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.