Menu

Pojemniki do próżniowego przechowywania żywności

Macie może takie pojemniki? Jak się wam sprawują? Chciałabym kupić coś takiego do domu - jakieś pojemniki, na wędliny, sery itd, ale nie wiem a co się zdecydować. Ostatnio myślałam o tych tupperware,a le są bardzo drogie, więc może te próżniowe pojemniki by się sprawdziły? Jak myślicie warto je kupić?

Rouge
 3603  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy pojemniki próżnia żywność

Odpowiedzi

panidomu
Ja używam pojemniki próżniowe Formaster Dafi i jestem z nich bardzo zadowolona. Są idealne do przechowywania wędlin i serów - o wiele dłużej produkty utrzymują świeżość i nie wysychają. Pozatym kolejny plus jest taki, że nic w lodówce nie przechodzi zapachami - zamykasz sałatkę z sosem czosnkowym i nie martwisz się że jutro tym sosem będzie pachniało ciasto. Moim zdaniem warto wydać na to pieniążki.
mumczinx
Ja też używam zwykłych plastikowych pojemników. Nie lubię gromadzić większej ilości jedzenia na zapas ale jakby nie było zawsze się przydają w przechowywaniu tego co jest w lodówce. Są praktyczne kiedy chce się zrobić jakiś piknik w plenerze lub kiedy tak jak na przykład ja ma się małą lodówkę a pojemniki można ustawiać jeden na drugim.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.