Menu

Pójście do przedszkola po antybiotyku.

Witam
Młody miał zapalenie płuc...ma astmę,więc szybciej łapie wszystko co wisi w powietrzu od innych.W sobotę skończyliśmy antybiotyk i chciałam go puścić w następny poniedziałek (czyli jeszcze z tydzień potrzymać w domu)do przedszkola.Ale on wciąż krzyczy ,że się nudzi i do przedszkola chce iść.Ile trzymacie Wasze dzieci po antybiotyku w domu?Dodam,że w następny poniedziałek mamy Dzień Rodziny.

Iwet28
 1141  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie antybiotyk leki przerwa dom przedszkole

Odpowiedzi

LaMandragora
Kurcze.. z mojej calej trojki tylko najstarsza brala antybiotyki... srednia (7 lat) i najmlodsza (prawie 4) nigdy do tej pory.
Natomiast najstarsza ciagle byla niemalze na antybiatykach... (profilaktyka endokarditis)... i z tego, co kojarze... jak wracala do zdrowia i byla po antybiotykach nie przetrzymywalam jej specjalnie. Szczegolnie, jezeli bylo lato, ladna pogoda.
LaMandragora
I jeszcze jedno, zeby nie przynudzac juz.
U nas sprawdzila sie homeopatia klasyczna i ona zakonczyla te cala antybiotykowa przygode u najstarszej.
Ciagle miala powracajace zapalenia zatok i uszu. Az do momentu, gdy dostala uczulenie zarowno na penicyline jak cefaklor... jechalismy na antybiotykach.
Nastepny stan zapalny ucha i znowu jakis antybiotyk przypisany. Pognalismy do naszego homeopaty. Lek homeopatyczny, ktory postawil ja doslownie w ciagu kilku godzin i... jak wtedy miala 7 lat a teraz 11 tak przez te 4 lata ani razu juz nie miala potrzeby zazywania antybiotyku. :) Ew. homeopatia, ziola, sposoby domowe (medycyna antropozoficzna itp.).
Iwet28
My jedziemy na lekach wziewnych ...i tak całe 3 miesiące był spokój z antybiotykami.W naszym przypadku to dużooooooooooooooo.
Ewa0528
Mój synek jak chodził do przedszkola to też trzymałam go tydzień w domu dlatego ze po antybiotyku odporność spada i mógłby znów coś złapać ,a tak było choć trochę przerwy.Teraz chodzi do pierwszej klasy to jeżeli ma antybiotyk to po skończeniu przez dwa dni go nie puszczam do szkoły.
karolincia
Magda miała antybiotyk ostatnio w październiku na szkarlatynę, też ją trochę dłużej w domu potrzymałam
clyde22
Nasz ostatnio poszedł od razu. Raz, że lato, dwa - zaraz wakacje, trzy - oderwać od Jim Jam. ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.