Menu

Pokarm w piersiach

Kochane, poradźcie mi coś... Karmiłam Monikę piersią do 7. miesiąca, a za jakieś pół roku (czyli całkiem niedawno) okazało się, że mam jeszcze jakieś śladowe ilości pokarmu w piersiach. Wybrałam całą serię Antilactinu, a problem nadal nie zniknął...(smutna) Może te ziołowe tabletki są za słabe? Sama już nie wiem... Czy któraś z Was może ma ten sam problem?

Magdzik
 904  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie laktacja zanik pokarmu

Odpowiedzi

emiliab
Ja nie karmię od ponad roku i czsami jeszcze jakaś kropelka się uroni. Podobno tak jest, że pokarm może występować nawet po roku po odstawieniu od piersi.
Magdzik
Iwonko, ja też mam jak mocniej naciskam. Po tych 7 miesiącach karmienia też wtedy wybrałam Antilactin... I teraz też, a pokarm jest(grins)
Magdzik
Słyszałam właśnie, że jeszcze przez rok czasu może być pokarm. Chciałam się Was dopytać, bo poprostu boję się, żeby z tego nie zrobiło się jakieś zapalenie piersi, albo coś gorszego...(placze)
emiliab
Nie to razczej normalna kolej rzeczy. I przypomniało mi się jeszcze że podobno napar z szałwii jest bardzo skuteczny przy zatrzymaniu laktacji. Ja nie piłam bo nie lubię smaku szałwii.
Magdzik
@emiliab ja też nie cierpię szałwi(grins)
anetka2803
ja mam to samo jakies 4mc temu przestalam karminc i wciaz mam sladowe ilosci pokarmu i to w zasadzie tylko w jednej piersi
pytalam lekarza co mam z tym zrobic on powiedzial ze to normalne i ze sam ten pokarm zaniknie
dodam ze nie bralam zadnych tabletek
Magdzik
Dzięki Kasiu(kwiatek) Ale ja nie cierpię smaku szałwi(nigdy) Mięta jeszcze jakoś ujdzie...(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.