Menu

Pokoik dziecka

Nasza kruszynka na razie jeszcze dzieli z nami sypialnię, ale chcemy pomalutku już remontować pokoik dla niej. Niestety nie bardzo mam koncepcję. Co jest lepsze jakiś kolor na ścianach, czy tapeta w jakieś dziecięce motywy? A jeśli kolor to jaki pasuje dla dziewczynki czy to koniecznie musi być w tonacji różu, fioletu? Co byście polecały?

natka86
 700  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród pokój remont dziecko wystrój

Odpowiedzi

artanis
Ja jestem zdecydowanie przeciwna tapetowaniu ścian w dziecięce motywy. Pamiętam jak jeszcze w liceum gdy bywałam u kolegów wstydzili się za myszki micky na ścianach, bo jakoś na remont nie było kasy:)

Mnie się wydaje, że pastelowe kolory w pokojach dziecięcych to stara moda. Teraz jest tyle wspaniałych farb, wzorów, naklejek. Można pomalować pokój na jakiś jasny kolor (np. kość słoniowa) i jedną ścianę zrobić ostrzejszą - będzie pobudzać dziecko do kreatywnego myślenia. Możesz zrobić jakieś motywy zwierzęce, jest teraz tyle inspiracji.
np: http://naklejkiscienne.pl/pl/dla-dzieci/ :) Można zrobić super kompozycje!
Matina
Dobry temat bo tez nie mam koncepcji. Na pewni artamis ma rację z tymi dziecięcymi tapetami. ja kupiłam meble, ale nie dziecięce żeby później nie trzeba było kupować następnych.
fija
Witam serdecznie jesli nie macie koncepcji na pokoj dla dziecka to zapraszam do owiedzenia strony dreamwalls.pl Ten pan pieknie dekoruje pokoje nie tylko dzieciece ale pokój pomalowany na bajkowo dla malucha to jest rewelacyjny pomysł zwłaszcza ze niedługo Dzien Dziecka i moze to byc wspanialy prezent
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.