Menu

pokój dla bąbla :))

witajcie,
wczoraj i dziś postanowiliśmy przygotować pokój dla naszego Bąbla( termin mam na 14 listopada) i tak się narobiłam że ledwo mogę się ruszać ale nie sety jestem taka durna że póki nie skończę to nie dam sobie odpocząć. Moje kochanie miał zrobić to sam a ja miałam jechać na 2 dni do rodziców ale jak bym mogła jeszcze by coś nie po mojemu zrobił:))
Czy wy też byłyście tak nadgorliwe?? Mój mąż twierdzi że jak się urodzi Mały to dopiero będzie tragedia że nie dam nikomu dojść do niego a co dopiero pomóc sobie w opiece. Powiedzcie mi kochane czy przy pierwszym dziecku też nie dawałyście sobie pomagać i chciałyście wszystko robić same???

jola198622ol
 696  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża pokój dziecięcy nadgorliwa mama

Odpowiedzi

Ancia0110
No oczywiście:) Mój facet miał mnie dość bo ciągle mu gadałam jak co gdzie ma być:)HE HE:)
chwiejna
przed narodzinami synka wszystko musiałam osobiście zrobić, sama wszystko kupowałam, bo inaczej byłabym pewnie niezadowolona musiałam wszystko widzieć na własne oczy (grins)(grins) ale jak mały się urodził to troszkę wyluzowałam z tą nadgorliwością :)
Nicoletta
kupować muszę w ciąży jak i teraz wszystko sama..
nawet pampersy :)
kocham moją córeczkę całym serduszkiem,ale dopuszczam pomoc innych .. cieszę się jak nie raz mama ją np. wykapie czy ubierze a ja mogę usiąść sobie i odpocząć np. przed kompem :)
jola198622ol
no właśnie też tak mam ale wydaje mi się że po porodzie też taka będzie zapewne do pewnego momentu bo zapewne długo nie wytrzymam na takich obrotach:))
Achcha
no oczywiście - przecież tylko ja wiedziałam co dla niego dobre(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Mandarinios
Tzw syndrom wicia gniazda.... normalka, choć każda kobieta przeżywa inaczej.... Ja pielęgnowałam kwiaty i latałam z miotłą i mopem:) prałam ciuszki, prasowałam, układałam... mebelki sama skręcałam :) totalne szaleńśtwo :)
iwona1985
przez całą ciążę biegałam i załatwiałam różne rzeczy nawet łóżeczko skręcałam wszyscy się dziwili że z takim brzuchem mogę jeszcze biegać hahaha
monilajsa
do tej pory wszystko wole sama zrobić a potem narzekam, że jestem zmęczona i nikt mi nie pomaga
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.