Menu

Polecam serdecznie – najpiękniejsze miejsca w Polsce

Zgodnie z przysłowiem „cudze chwalicie, swojego nie znacie” Polacy coraz częściej jako cel wakacyjnych wypraw wybierają ciepłe kraje. A jakie miejsca w Polsce są waszym zdaniem godne odwiedzenia i zwiedzenia? Jakie mają atrakcje? Co poleciłybyście innym? Ciekawi jesteśmy jakie są wasze typy, jeśli chodzi o atrakcje turystyczne w Polsce.

Ania
 1218  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport polska turystyka

Odpowiedzi

Kordelia
To trudne pytanie, bo mnie się podoba wszędzie, gdziekolwiek bym nie pojechała ........ a że lubię jeździć i zwiedzać, to i pół Polski poznałam i mogłabym tu polecić wiele miejsc. Będę więc może patriotką regionalną i polecę Wam Jurę Krakowsko- Częstochowską ...... zamki i ostańce znajdujące się na Szlaku Orlich Gniazd ...... agroturystyka na Jurze też coraz bardziej się rozwija, więc z noclegami nie ma problemów :)
aga28
A ja polecam swoje rodzinne miasto Zamość.Posiada unikalny zespół architektoniczno-urbanistyczny Starego Miasta i bywa nazywany "Perłą Renesansu," "Miastem Arkad" oraz "Padwą Północy". W 1992 r. zamojskie Stare Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Najlepiej wybrac sie tam wiosną lub latem, wtedy odbywaja sie zazwyczaj rozne imprezy kulturalne, jak np. Zamojskie Lato Teatralne ze spektaklami na Rynku Wielkim, Jazz na Kresach, Zamojski Festiwal im. M.Grechuty czy "Szturm Twierdzy Zamość", podczas którego przedstawiana jest inscenizacja zwycięstwa w bitwie z Tatarami i Kozakami w 1648 roku. Dodatkową atrakcją jest położone w Zamościu zoo i stosunkowo niewielka odległość do Roztocza.
na prawde polecam
sara7777
Zakopane oraz Kraków...
irekzboralski
Zakopane...
moniczka
Zakopane jest piękne i ma swój urok
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.