Menu

połknięta metalowa kulka

Cześć.Moją Ale (8 lat) pobolewał brzuch a w jutro wyjeżdża nad morze więc postanowiłam tego niebagatelizować i poszłam z Nia do lekarza/Pani doktor zleciła badania moczu no i wyszły paskudne wyniki,dostała furagin ,mało tego miała cukier w moczu (100) przed chwilka miała badanie glukozy,ale niestety nie na czczo i wyszło 112( zjadła 3 bita)
Dostała skierowanie na badanie krwi już tam nad morzem w poniedziałek.A przed chwilą moja siostra zdradziła mi tajemnice mojej córki( zdradziła ja w sytuacji,która może zdiagnozować chorobe) otóż około dwóch miesięcy temu moja cudowna córcia połknęła przez przypadek metalową kulkę,nic mi nie powiedziała,żebym nie krzyczała!Powiedziała tylko mojej siostrze,która przysięgła,że dochowa sekretu,pomyslała,że ja wydali i będzie po problemie...
W związku z tym jak myślicie,czy ta kulka może jej zalegać gdzieś tam? Przez dwa miesiące na nic się nie skarzyła,dopiero teraz ten ból brzucha.Do jakiego lekarza sie udać? Nie chce Jej zawalac wyjazdu nad morze,bo tak się cieszy ,wszystko maja poopłacane i zarezerwowane.Czy myslicie,że ta infekcja moze być spowodowana tą kulką?Czy zwyczajnie siadaniem na trawie jak to sugerowała pani doktor( nie wiedząc o kulce:/)
Może wasze dzieciaczki coś połknęły i nie miały takich cyrków?
Jestem przerazona...

mycha2706
 1756  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie dziecko 8 lat

Odpowiedzi

Anemona
zalezy z jakiego metalu byla kulka itp. najlepiej lekarza o tym powiadomic.
mycha2706
Wiem,że najważniejsze...ten ból brzucha miała w poniedziałek i w wtorek,pani doktor stwierdział zapalenie pęcherza,bo uciskając Jej w tym miejscu Ala odczuwała ból,po 4 dawkach furaginu bólu nie ma,czuje się świetnie...
No ale z wynikami poszłam dziś do kontroli i wykazały to co napisałam...a co do kulki to nie wiem czy ją wydaliła...
Kurcze a nie miała by wcześniej od tego jakis nieprzyjemności tylko dopiero teraz?
krasna1
może usg brzucha zrobić trzeba
Achcha
Ja bym ją puściła. Nie wyobrażam sobie, że Kubie dzień przed wyjazdem mówię, że nie jedzie. Jak po furaginie ból minął to pewnie to od pęcherza było.
Skoro "nosiła" tą kulkę dwa miesiące to tydzień czy dwa więcej nie robi różnicy. jak wróci to pójdziecie do pediatry i pomyślicie czy potrzebne jej usg lub prześwietlenie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.