Menu

Półkolonie dla dzieci

Czy w szkołach waszych pociech są organizowane półkolonie i czy waszym zdaniem taka forma wypoczynku dla dzieci jest atrakcyjna? Dla rodziców pracujących jest to spore odciążenie. Czy wasze pociechy były kiedykolwiek na półkolonii, a może same kiedyś byłyście? Jakie macie zdanie na temat tej formy spędzania czasu podczas wakacji?

Ania
 1418  2

Odpowiedzi

MiJa
Jak byłam w podstawówce to chodziłam na takie "półzimowisko":)) Szło się do szkoły na 8 i codziennie organizowane były inne atrakcje. Było wyjście na basen,do kina,na lodowisko,był kulig,dyskoteka,zajęcia plastyczne,konkursy.Były oczywiście 3 posiłki(śniadanie,obiad i podwieczorek) a koło 16 wracało się do domu. Bardzo miło wspominam tą formę wypoczynku i uważam ,że to super sprawa dla dzieci spędzających wakacje czy feriie w domu.
mycha2706
Moja córa w tamtym roku chodziła na półkolonie organizowane przez rodziny katolickie... mieli wycieczki w góry i codziennie jakies zajęcia.W tym roku powiedziała,że głupia nie jest i nie bedzie wstawała tak wcześnie:)zajęcia były na 9 rano.
Teraz w sierpniu półkolonie organizuje Ośrodek Kultury naszego pięknego miasta i już zapowiedziała,że będzie chodzić,bo tam na 10 i więcej atrakcji:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.