Menu

Polski dzień przytulania

Dzień 24 czerwca został ogłoszony polskim dniem przytulania. Przytulanie jest jednym z najprostszych sposobów okazywania uczuć i przekazywania emocji. Z pewnością same lubicie czasem skryć się w męskich ramionach, co daje poczucie bezpieczeństwa. Czy lubicie przytulać i być przytulane, czy też nie przepadacie za tego typu naruszaniem waszej prywatności i wolności? Czy przytulanie rezerwujecie tylko dla najbliższych, czy też przytulacie się przykładowo z przypadkowo spotkaną koleżanką na ulicy? Czym jest dla was przytulanie?

Ania
 1346  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

emocje przytulanie uczucia

Odpowiedzi

beatka7623
Ja też nie wiedziałam ze jest taki dzień :/ Wiem ze dzisiaj jest Dzień nauczyciela :))

przytulanie u mnie jest zarezerwowane dla rodzinki :) uwielbiam się przytulać do męża :)
mycha2706
Przez 11 lat bycia z moim byłym mężem nie zaznałam tego uczucia,teraz R. często mnie przytula a mnie to czasami irytuje bo zwyczajnie nie jestem do tego przyzwyczajona ...Za to dzieciaki uwielbiam tulić,całować,głaskać:)
Panterka
u mnie jak u @degii:)
desdemonka
fajny dzień,ale ja mam taki na co dzień :)
Iwona1977
dla mnie tez przytulanie raczej dla najblizszej rodziny... no niestety ja mam tylko moje skarby do przytulania
aniol
uwielbiamy sie z synkiem przytulac codziennie tysiac razy z mezem troche mniej bo niebyl tego nauczony ale chetnie sie przytula czasami do mamy sie przytule a do mojej babci,dziadka i brata dosc czesto a reszte rodziny raczej nie i jestem lodowiec tez robie sie sztywna jak ktos chce mnie przytulic ...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.