Menu

Pominięcie tabletki

Witam. Wczoraj nie wzięłam tabletki, bo zapomniałam. Biorę cilest. dziś wzięłam Dwie na raz. Mam takie pytanko. Wiem że powinnam się dodatkowo zabezpieczać przez tydzień, tylko chodzi mi o to czy nawet jeśli wychodzi mi że mam teraz dni nieplodne (jestem tydzień przed okresem) ?? Bo mój mężczyzna przyjedża jutro z zagranicy na weekend i teraz nie wiem co robić.. Lepiej się dodatkowo zabezpieczać czy można iść na całość?? pomóżcie ;( mogę dodać, że tabletki biorę póltora roku jesli to wazne

Aniusia18
 609  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

tabletki

Odpowiedzi

Anemona
ja dwa razy zapomniałam i minelo 12 godzin tak wiec przez tydzień było dodatkowe zabezpieczenie ale w obu przypadkach to była 3 tabletka w ulotce pisało żeby tydzień sie dodatkowo zabezpieczać a jak to jes w innych tygodniach to nie wiem.

W twoim przypadku jest możliwość zajścia w ciąży wiec jak chcesz.
Anemona
bo jak nie minie 12 godzin to zabezpieczenie jest nadal.(awve)
lola86
Poczytaj ulotkę .Tam są szczegółowo opisane wszystkie tygodnie . Ale ja bym nie ryzykowała
Ada3610
ja nie raz pominęłam, brałam dwie albo trzy na raz i jakoś nie zaszłam w ciąże.
amalka
OMG! @Ada nie chcę być niemiła ale nawet połknięcie całego opakowania nie zabezpieczy przed zajściem w ciążę... Wyobraź sobie, że ludzie kochają się nie stosując środków antykoncepcji a też "jakoś" nie dochodzi do zapłodnienia.

@Aniusia jeżeli Twój mężczyzna raz założy prezerwatywę- żadna krzywda mu się nie stanie. Chyba lepiej cieszyć się bliskością niż myśleć "co będzie jeśli..."
emikacpi
na Twoim miejscu zabezpieczyła bym się :)
pscolka1987
ja bym nie ryzykowała ....prezerwatywa rzecz nie miła ,ale konieczna ....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.