Menu

Pomoc allegro

Hej, witajcie(kwiatek) Mam znów pytanie związane z allegro, bo w pomocy nic na ten temat nie widzę. Czy jeśli już skonfigurowałam konto w PayU, a robię zakupy, to przy wypełnianiu formularza zakupu allegro automatycznie mi będzie zabierać z konta daną kwotę??? Dodam, że w formularzu zaznaczyłam przelew zwykły tradycyjny, ale po wypełnieniu wyskoczyło mi, że płacę w PayU. A ja chcę płacić jak dotychczas, że idę z wypełnionym świstkiem do banku i tam płacę w kasie. Podpowiedzcie mi, jak to jest? No zielona jestem(grins)

Magdzik
 591  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy pomoc allegro zakupy payu

Odpowiedzi

Magdzik
Czy to raczej po MOIM wydaniu polecenia dopiero mi zejdą środki z konta???? Na którym, de fakto obecnie nic nie ma(smiech)
sheryl
Chodzi ci o to czy allegro będzie samo dysponowało, płaciło twoimi pieniędzmi zgromadzonymi na koncie allegro? Nie. Musisz wydać dyspozycję żeby je ruszyć. Jeśli zaznaczyłaś opcję automatyczną, to same (powyżej 20 zł) przelewają sie na twoje konto bankowe. Jeśli nie, to musisz ręcznie za każdym razem wydać dyspozycję przelania ich na twoje konto.
JUSTYS
Skoro zaznaczyłaś zwykły przelew ,to tak masz zapłacić .
Nie wiem dlaczego wyskoczyło ci że płacisz w PayU.A po wypełnieniu automatycznego formularza przekierowali Cie na stronę banku??
Magdzik
Justyś nie zostałam przekierowana na stronę banku - tak się dzieje przy płaceniu w Payu?
ada410
Dokładnie. Przy płaceniu w PayU automatycznie kierują cie na stronę twojego banku...
Magdzik
Aha, no to wszystko jasne. Zapłacę jak zawsze(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
JUSTYS
no to już wszystko wiesz:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.