Menu

pomoc koleżance

mam kolezanke ktora niedawno urodzila synka. jej facet jak dowiedzial sie o tej ciazy to ja zostawil, matka sie jej wyrzekla. teraz mieszka z dzieciatkiem w domu samotnej matki ktory jest jednoczesnie domem dziecka. za tydzien bede do niej jechala, chce jej jakos pomoc ale nie wiem jak. pomozcie mi...bo nie wiem co moge dla niej zrobic...przez dlugi czas nie mialysmy ze soba kontaktu wiec nie mialam pojecia co sie u niej dzieje..

lalunia20007
 1022  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

samotna matka

Odpowiedzi

smerrfetka
OJEJ JAK JA JEJ WSPÓŁCZUJĘ,a rodziców nie ma by jej pomogli...może kup coś dla maluszka,albo zapytaj wprost co by poczebowała......
Zana
dokładnie ....nie owijaj w bawełne ....
smerrfetka
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) dziękuję(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) kolorowych i bajecznych snów(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)
smerrfetka
pomyliłam się (placze)(placze)(placze) przepraszam klikłam nie to co trzeba(pokoj)(pokoj)(pokoj)
Nicoletta
jeśli masz jakieś ubranka lub akcesoria dla dziecka zanieś jej .. na pewno będzie się cieszyć .. mimo że u mnie nie jest tak tragicznie z kasą to cieszę się z wszystkiego co dostaje dla dziecka .. oprócz tego zapytaj w czym możesz jej jeszcze pomóc .. nie wiem jak wygląda sytuacja w domu samotnej matki tzn czy taki dom pomaga finansowo itp .. jeśli nie to zawsze możesz (jeśli cie oczywiscie na to stać) kupić do dziecka jakieś mleczko czy coś co jej się przyda - z tym jednak to poczekaj do momentu aż będziesz wiedzieć czy karmi sztucznym no i jeśli tak to jakim ..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.