Menu

Pomoc na PMS

Zawsze tydzień przed okresem zaczyna mi się to okropne napięcie. Chodzę wtedy nerwowa, wyżywam się na wszystkich, nic mnie nie cieszy i tak przez 5-7 dni aż do okresu :/ Istnieje jakiś lek bez recepty na tą dolegliwośc?karmię jeszcze piersią i nie wiem czy można przyjmować cokolwiek, a może zioła?

yoanna
 767  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie pms okres

Odpowiedzi

Beki
U mnie podobnie.. jeszcze dochodzą nie przespane noce gdzieś na 5 dni przed okresem.. i dlatego też stoi przede mną lampka wina, dobra książka - Larssona.. i NM (kwiatek)
Beki
Ciężki los kobiety.
ulenka091987
mi na nerwy pomogło trochę odstawienie kawy i łykanie magnezu :) i herbatka z melisy dzieła uspokajająco, a karmiąc można ją pić :)
yoanna
Piję melisę prawie codziennie, magnez kiedyś łykałam ale źle się po nim czułam do tego miałam okropną cerę po nim hmmm Mam zamiar zapytać gina na następnej wizycie, może coś zapisze. Bo ziółka to chyba juz nie na mój 'pmsowy' etap hehe Acz za poradą smerfetki popytam z ciekawości w aptece :)
asiunia83
kochana nie jesteś sama we mnie to się jeszcze dodatkowo budzi agresor bo mój facet to nie rozumnie że mam kiepskie dni i jeszcze mnie prowokuje (zla)(zla)(zla) ale chociaż mam się na kim rozładować (smiech)(smiech) tylko czasem szkoda niektórych rzeczy które lądują w jego kierunku
Jaga80
kiedyś brałam tabletki anty i nie miałam żadnego PSM,a teraz totalnie wariuję i jestem nie do zniesienia przed okresem,a cierpią na tym moi najbliżsi-mam już tego dosyć i jutro idę do gina właśnie po tabletki bo ani melisa ani inne środki na mnie nie działają!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.