Menu

Pomoc ...spanie ...

Witam mam 7-miesięcznego synka.Mamy problem ze spaniem w nocy.Mały budzi sie co 20,40 minut.:( Idzie spać ok.20:00 sam zasypia i wstaje ok 24:00 na jedzenie.Zasypia i budzi sie co pare naście minut. i tak do rana.Nie wiem co mam zrobić aby spał a nie przebudział sie co chwile.Oczy ma zamknięte, ale z płaczem sie przebudza musze do niego wstać dać mu pić , smoczka i dalej spi i znowu sie przebudza.Spi bardzo niespokojnie.Czsami biore go do siebie do łożka bo nie mam sił co chwile wstawać ,ale to i tak nie zmienia bo jak nawet spi ze mna to też sie kręci i przebudza na chwile. Poradzcie co mam zrobić.

Pozdrawiam Magda.

magdapolka
 641  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta sen pobudki w nocy

Odpowiedzi

kasiaimaks
wywietrz porządnie mieszkanie, zafunduj mu kąpiel z olejkiem lawędowym, wygłodź go troszkę, żeby najadł się raz a dobrze:)
no i zapewnij mu ciszę i spokój, przytłumione światło
beatris23
Oj przerabiałam to samo i nadal przerabiam chociaż teraz wstaję tylko 4 razy(ma 11 mies) a wstawałam nawet po 10 razy co noc!To smoczek,to picie,to przykryć,to niewiadomo co.....itd
Robilismy mu rózne badania,na pasożyty,na uczulenie na mleko,dostawał syropek wyciszający i.....badania ok a on nadal taki sam był i jest :) Lekarze stwierdzili ze taki jego urok :) ja już przywykłam do tych pobudek ale widzę ze jest coraz lepiej-tylko 3-4 pobudki traz.Ja podobno byłam jeszcze gorsza w nocnym sppaniu niż mój synek więc podał się na mnie chyba :)
kasiaimaks
ja też tak miałam i lekarz mówił tylko że to mały nerwus i mamy się przyzwyczaić:) ale nie dałam za wygraną;) odkąd w nocy mamy 18 stopni to mały śpi 12-13h!! a ma 5 miesiecy. nie budzi sie przezv ten czas na karmioenie:)
malgosia
może spróbuj nie reagować na jego przebudzenia, może śpi niespokojnie, a jak ty reagujesz to się jeszcze bardziej rozbudza? spróbuj przeczekać, może sam ponownie zaśnie.
magdapolka
probowałam już tago, nie wstawąłam do niego a on coraz bardziej zaczynał płakać..
Izabela3011
U nas było podobnie do 14 miesiąca życia. Chodziłam do lekarza i cały czas kazali mu robić badania krwii. W końcu okazało się (jak miał chyba z 14 miesięcy) że ma niską hemoglobinę. Dostyał żelazo i spanie poprawiło sie w ciągu kilku dni. Prawdopodonie to było powodem niespokojnego spania.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.