Menu

Pomoc w zadaniach domowych

Czy wiedza przekazywana w szkole w dzisiejszych czasach różni się od tej, którą my pamiętamy? Ile pamiętasz z twierdzenia Pitagorasa czy z lektur, które kiedyś czytałaś? W jakim stopniu jesteś w stanie pomóc swojemu dziecku przy odrabianiu zadań domowych?

Ania
 2888  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat 13-18 lat Szkoła i Kształcenie

Odpowiedzi

neliteli
myślę ,że po malutkim odświerzeniu pamięci po przeglądnięciu podręcznika dam radę, okres podstawówki to czas gdy jeszcze poświęcałam się nauce bo później bywało różnie..
kasia13_archiwum
U mnie na pewno sie rozni, bo moja cora nie tylko, ze chodzi do szkoly w Niemczech, ja chodzilam do szkoly w Polsce, co chodzi do szkoly Waldorfskiej, a ta ma dodatkowo inny system nauczania.

3 razy w tyg. moja cora chodzi po szkole do swietlicy szkolnej i tam dzieci kontynuuja uczenie sie tego, co bylo na lekcja i odrabiaja zadania domowe, w czym pomagaja i wspieraja ich nauczyciele, wychowawcy w swietlicy.
kasia13_archiwum
lekcjach*
anetakam0
Pracuję w szkole podstawowej więc na bieżąco jestem (mniej więcej) a syn w gimnazjum ... raczej nie muszę mu pomagać - ot rzadziutko to tez problemów nie mam
gina
Ja to poprostu będę wszystko przerabiać razem z synkiem bo bedzie chodził do Angielskiej szkoły a tu jest inny system nauczania, wiec bedziemy uczyć sie razem :)
avialle
wiele lat dawałam korepetycje, więc myślę, że tak, ale pomagać nauczając, nie robiąc coś za niego jak to czyni wielu rodziców niestety.. a później na klasówkach płacz ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.