Menu

pomocy 2!!!!

moje drogie robiłam test a nawet testy 2 wyszły ngatywnie no i po 6 dniowym opuznieniu miesiaczki w końcu ja dostałam bylejaka ale jest.....a juz tak sie bałam trzy miesiace po cieciu to jeszcze za wczesnie na dzidziusia zamierzamy odczekac ok 2 latka dla bezpieczenstwa .... jak miesiaczka minie wybieram sie do gina poprosze o zastrzyki anty takie co sie bierze raz na tzy miesiace bo u mnie z systematycznościa to krucho wiec o tabletkach musze zapomniec tylko obawiam sie ze po takich srodkach się tyje a ja juz grubsza byc nie chce(nie moge). napiszcie co sadzicie ja nigdy nie brałam nic anty moze macie cos wypróbowane??????

KAJAO2
 467  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina antykoncepcja

Odpowiedzi

Mandarinios
Ja brałam tylko pigułki i to cała masę różnych przetestowałam, jakie skutki (chociażby tycie) niosą za sobą zastrzyki czy plastry ? Nie wiem :/
Jednak wydaje mi się, że teraz dawki hormonów są tak niskie, że jest mniejsze prawdopodobieństwo przytycia niż jak było kiedyś gdy dawki były duzo większe. Wydaje mi się też, że jest to indywidualna sprawa. Mojej koleżance powiększyły się piersi (jest to jeden ze skutków brania pigułek wymieniony w ulotce) mi natomiast się to nie przydarzyło :( :P Porozmawiaj z lekarzem :) Pozdrawiam :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.