Menu

Pomocy!!!!!!!!

Witam wszystkie netmamy(awve) dziewczyny mam problem pomozcie mi prosze.Mieszkam w Irlandii rozstalam sie niedawno z ojcem mojego dziecka.Wracam do Polski w czwartek.Ojciec dziecka powiedzial, ze zadzwoni do linii lotniczych i powie ze mu dziecko chce zabrac.Czy moze mi w jakis sposob przeszkodzic w powrocie do kraju?Z gory Wam dziekuje.

3mam
 627  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

wyjazd z dzieckiem

Odpowiedzi

Beki
Myślę że może, jeżeli nie jest pozbawiony praw rodzicielskich. Jest to takie samo jego jak i Twoje dziecko. Wystarczy że pójdzie na policję... niestety. Tak to jest z oszołomami.
Mimo to ja bym zaryzykowała i wyjechałabym. Tylko żeby nie wiedział kiedy.(kwiatek)
marthakd
MAma nadzieje ze nie:( raczej w liniach lotnichych nic nie zrobi by musiał gdzies wyzej to załatwic tak mysle
Beki
Eee, zresztą.. nie można nazwać tego porwaniem, czy zabraniem dziecka, bo pewnie wie gdzie będziecie i wie o wyjeździe. Myślę że nie ma się co martiwć i wyjeżdzać od palanta.
aniol
jesli bedzie podly to powidomoi wladze ze chcesz wywiezc dziecko i na lotniksu beda juz na ciebie czekac i jesli pokazesz pisemna zgode meza to cie wypuszcza a tak maja prawo zatrzymac niestety maja takie prawo.:)))l;epiej dogadaj sie z bylym bo mozesz miec mnustow problemow chyba ze zaryzykujesz i czym innym wrucisz .
3mam
Dziekuje Wam dziewczyny.On nie wie kiedy ja wylatuje.Zgode na wyrobienie paszportu podpisal a teraz mnie straszy.
3mam
My nie jestesmy malzenstwem.
kasiam146
mi sie wydaje ze skoro podpisal zgode na wyrobienie paszportu to nic nie powinni zrobic ale nie znam tamtejszego prawa i nie jestem pewna
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.