Menu

Pomocy, przeziębienie w ciąży!!!

hey dziewczynki jestem w ciąży i coś mnie złapało, mam lekki katar, kichanie i lekki ból gardła i boje się że się przerodzi w coś większego. Chciałabym wziąć czosnek ale nie wiem czy to dobry pomysł, mam taką mieszankę z czosnkiem, co o tym sądzicie? jak jeszcze mogłamyb sie poratować. Milutko prosze o jakieś propozycje

bunia88
 849  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie przeziębienie w ciąży

Odpowiedzi

MamaMateuszka
Naturalne środki nie powiny Ci zaszkodzić więc rób herbatkę z miodem i cytryną lub z sokiem malinowym (najlepiej oczywiście ze "swojskim", nie ze sklepu), herbatkę z lipy, mleko z miodem lub masłem, czosnek też może być.
niki30041988
Ja w obu ciążach brałam syrop dla kobiet w ciąży i matek karmiących- Prenalen. Jest z naturalnych składników tu masz opis i skład leku: http://www.i-apteka.pl/product-pol-1779-PRENALEN-syrop-150g.html. Dużo zdrówka dla Was.
Nena
Mozesz wyparzyc stopy w gorącej wodzie z solą: nalewasz gorącą wodę dosypujesz dość sporo soli a potem wkladasz powoli stopy na tak długo jak wytrzymasz, wyjmujesz i znowu do wody jak najdłużej starając się przedłużać czas zanurzenia stóp. tak sie moczysz z 20 minut a potem cieple skarpety na nogi i pod koldre i do łóżka. Najlepiej robić to na noc by pospać w tych skarpetach całą noc.
monkawwa
Ja leczyłam się gorącym sokiem malinowym, piłam go kubek po kubku i wygrzewałam się. Szybko przechodziło;)
Beatka9316
Czosnek na pewno nie zaszkodzi. Herbata z miodem i cytryną i leżenie i wygrzewanie sie w łóżku a i jak jest kaszel to syrop z cebuli :) albo na kaszel jest dobra herbata z Lipy kupuje się to w aptece parzy według zalecenia i pije góra 2 filiżanki dziennie. Ja jak byłam w ciąży akurat przez cała zimę to byłam bardzo często chora i piłam tą herbatę mi pomogło :)
bunia88
Dzięki dziewczyneczki, buziolki !!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.