Menu

Pomożecie?

Kochane Mamy! Za 2 m-ce kończy mi się macierzyński w związku z czym zastanawiam się nad dalszą ścieżką kariery. A ponieważ czuję w sobie potencjał, chcę być niezależna, nadać sens swojej pracy i mieć czas dla córek ( 2 latka i 9 m-cy) myślę o własnym biznesie. Wspólnie z przyjaciółką chcemy wejść w branżę dziecięcą. Mamy odwagę, fundusze dużo zapału i determinacji tylko pomysłu nam brakuje :/ podpowiecie coś? proszę :)

Michelle87
 294  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Praca i Finanse pieniadze

Odpowiedzi

amalka
Poszłabym w imprezy okolicznościowe dla dzieci. Nawet sobie nie wyobrażasz jakie śmiertelne pieniądze inkasują za takie usługi. Musisz zainwestować w jakieś kostiumy, gadżety, akcesoria do zabawy... Poczytać o pomysłach na zabawy i do dzieła! :)

Dwa lata temu, dwie kobity przebierały się za postaci z Monsterów. Tańczyły, śpiewały, malowały pyśki, robiły tatuaże brokatem... Były rozchwytywane.
krakowskamama
Tak, animacja to dobry pomysł. Coraz więcej rodziców chce organizować dzieciom urodziny, a osoby, które będą ciekawie zabawiały dzieci, są bardzo potrzebne. Jesli macie umiejętności manualne, możecie zdecydować się na robienie ubranek, dekoracji, akcesoriów dla dzieci.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.