Menu

Pomyłka w określeniu płci dziecka.

Witam. W 33 tygodniu ciąży miałam robione USG 4d. Lekarz stwierdził, że urodzi się chłopiec. Czy znacie przypadki, że lekarz pomylił się w tak późnej ciąży i przy takim sprzęcie? Bardzo chcę urodzić córeczkę.

Bogus75
 3281  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża określenie płci dziecka usg ciąża

Odpowiedzi

tymianek
moja sąsiadka - położna, miała urodzić synka, a podczas porodu ptaszek odleciał i wyszła córka (grins)
korek221
moja kuzynka miała mieć na 102% córeczkę a przy porodzie się okazało ,że to chłopczyk - długo w to nie mogła uwierzyć...
rozowa82
w dniu porodu miałam miec chłopca a urodziłam dziewczynke (grins)(grins) pępowina była nie tam gzie trzeba
Marta050709
tak znam
elizka
ja do 23 tygodnia miał być chłopak potem się okazało , że dziewczynka
no i urodziłam synusia ...
U mojej koleżanki było tak samo chłopak a tuż przed porodem lekarz powiedział , że będzie dziewczynka no i była - byli gotowi na synusia no i Zosia dreptała na samym początku w ciuszkach dla chłopczyka - (grins)(grins)(grins) .....
elizka
Bardzo chcę urodzić córeczkę. - a jak w brzuszku jest synuś i czuję się niechciany i nie kochany ... bo mamę zawiódł lekarz ....
schumi999
Według mnie to najważniejsze aby dziecko było zdrowe.A tak czy siak będziesz kochała czy to chłopak czy dziewczynka
PatrycjaM
po badaniu usg 2d owszem zdarzają się pomyłki. zależy od doświadczenia i pewnosci tej informacji lekarza. Po usg 3d i 4d raczej o pomyłce nie szłyszałam ale napewno takze się zdarzają- ale żadziej. Ja mam rodzić dziewczynkę ale..... któż tam wie- tylko "ona" i Bóg. Najważniejsze aby zdrowe.
jadiemus
Jak urodzi się synuś i będzie zdrowy to do Częstochowy na kolanach dziękować Bogu, a o dziewczynkę możesz postarać się za kilka miesięcy:) Daj sobie spokój i ciesz ie z tego co masz(smutna)
amalka
Też pragnęliśmy córeczki ale gdy usłyszałam od lekarza- "Gratuluję! Zdrowy chłopiec"- dotarło do mnie tylko słowo ZDROWY! Możesz mi wierzyć, że zwariujesz na punkcie swojego chłopczyka i nie zamienisz go na tabun dziewczynek (grins)

Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa no i łatwego porodu (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
maja1482
Kochana nie ważna płeć, ważne żeby maleństwo było zdrowe... nie my decydujemy o tym co nam się urodzi, może to i lepiej...? a kochać dzieci trzeba bez względu na to czy to chłopiec i dziewczynka(prezent) u nas miała być dziewczynka i jest, teraz ma być chłopak, potwierdza się to na każdym usg (4d)(kwiatek)
Kasia1978
Bardzo chce urodzić córeczkę.....a w brzuszku jest chłopczyk...(pout)(pout)(pout) NAWET NIE SKOMENTUJĘ....a,żeby nie było,ze nie odpowiedziałam na pytanie- pomyłki czasem się zdarzają...
daryjka87poznan
Pewnie ze znam. Coraz czesciej sie to zdarza.
Bogus75
Oczywiście najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe. Jednak tak bardzo chcę córeczkę, że płakać mi się chce jak pomyślę o synku. Jak widzę małych chłopców to tak dziwnie mnie odrzuca. No, ale kto zrozumie kobietę w ciąży, sama siebie nie rozumiem, ale też nie potrafię nad tym zapanować. Jestem w takim stanie już od miesiąca.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.