Menu

pomysł na.......

Znów ja:))) ale tym razem o czymś pysznym (grins) słuchajcie właśnie zrobiłam na kolację "pomysł na zapiekankę z kiełbaską i cebulką" no i rewelacja normalnie :) Inne pomysły na... też są pyszne(grins) czy wy robicie czasami takie coś? Czy wolicie same coś ukucharzyć? (grins)(grins) jaki pomysł na... wam najbardziej smakuje?

agaorto
 602  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

jedzenie dla rodziców

Odpowiedzi

koza54
czasami robię, ale jednak wolę sama eksperymentować w kuchni (grins)
Pineczka
Ja też strasznie lubię te pomysły na... Mają tam takie pyszne propozycje, do tego wszystko dość łatwe w przygotowaniu(grins) Ostatnio robiłam pomysł na "zapiekankę makaronową z mięsem mielonym i pomidorami"(glodna)(glodna) Jejku jaka była pyszna(grins)(grins)
agaorto
noo a ja jeszcze najbardziej lubię "pomysł na pulpeciki w sosie pomidorowym" pychotka (grins)(grins) i jeszcze pomysł na kurczaka.... (glodna)(glodna)
ja80
Czasami robię pomysł na kurczaka.
nikordia
heh...
geodonna trafiłaś chyba na trefną torebkę(smiech)
ja robiłam kilkakrotnie z kolacje z "pomysłów na.."za każdym razem wychodziło super!
najbardziej lubię zapiekankę z makaronu z szynką
agaorto
a ja zrobiłam tego kurczaka w woreczku i był świetny (grins)(grins)(grins) nie czułam żadnej chemii (grins)
Pineczka
Ja też w kurczaku nie czułam chemii, był pyszny.
aneta1262
ja tz czesto robie pomysl na ... bo my bardzo je lubimy (glodna)(glodna)(glodna) sa pyszne i szybkie w przygotowaniu (glodna)(glodna)(glodna)
monilajsa
ja też robię i nigdy nie wyczułam zapachu chemi
Achcha
Nie lubię jedzenia z papierków. Wolę kupić mrożone warzywa i rzucić jakieś mięsko w przyprawy. I obiad albo kolacja jest!
aneta1262
zapiekanka z szynka najlepasza (kciuki)
emiliab
Ja robię tylko "pomysł na...." skrzydełka, żeberka i udka paprykowo ziołowe. Tych pomysłów na zapiekanki itp nie używam, wolę robić sama własne pomysły.
rozowa82
ja dzis zamówiłam u mojego M zeby kupił "pomysł na zapiekanke z sszynką" a on kupił pomysł na kurczaka z pieczarkami, no cóz niewielka róznic prawda (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
kaisaa4
a ja jeszcze nie próbowałam ale chyba się skusze, czasem można zrobić coś na szybko choć ogólnie jestem za zdrowym gotowaniem a nie za gotowym jedzeniem :)
monikarogalska2
ja robię rzadko tylko wtedy gdy nie mam pomysłu na obiad a najczęściej pomysł na soczyste pałeczki w sosie czosnkowym czy jakoś tak(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.