Menu

Pomysł na urodziny

Witajcie, może Wy dziewczyny mi pomożecie coś wymyślić ... Moja córeczka pod koniec lipca będzie kończyła 5 latek. Chciałam jej wyprawić przyjęcie urodzinowe ale ... mam maleńkie mieszkanie więc 12 os osób dorosłych i jeszcze dzieci-odpada. Myślałam o sali zabaw ale 2 dzieci to maluchy ok roku a 2 w wieku mojej córki -więc taka sala zabaw dla 3 to w/g nie lekka przesada(bo te małe i tak się nie pobawią). Szukam więc miejsca takiego neutralnego,mogę sama przygotować dekoracje i poczęstunek. TYLKO GDZIE???? macie pomysły???

fifi
 1005  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak urodziny przyjęcie

Odpowiedzi

MiJa
działka,ogródek (jak nie masz swojego to może ktoś z najomych,przyjaciół rodziny ma) i grilla zrobić,.
MiJa
ze znajomych*
fifi
Mam działkę ale jak ustalę datę,odbiorę tort a tu nagle burze?? wiecie jak to jest z ta pogodą.zmienia się w ostatniej chwili. wolałabym cos pod zadaszeniem. jakieś pomysły??
fifi
Co roku zabieraliśmy małą na wycieczki-był to DZIEŃ TYLKO DLA NIEJ(grins) ale w tym roku sama chce zaprosic koleżanki i 2 kuzynki....
lolita
Niestety nie pomoge ci-gdzie masz to zrobic,ale powiem tylko ze my w przyszla sobote tez wyprawiamy party z okazji 5 urodzin synka i tez wynajelam sobie maly lokalik(na szczescie na mojej ulicy sa 2 takie).
Jest tam duze pomieszczenie ze stolami i krzeslami,kuchnia do dyspozycji i toaleta.W piatek dostaje klucze w niedziele musze je zwrocic.
Nas bedzie 15 doroslych i 12 dzieci.
Po doswiadczeniach z zeszlego roku nie urzadzalabym juz przyjecia w domu, z taka iloscia dzieci
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.