Menu

Pomysły na prezenty

Mam problem idą święta a ja nie mam pomysłu na prezenty. Nie wiem co mam kupić ojcu siostrze i przyszłemu szwagrowi. Do mamy mam już pomysł chce jej kupić kurs nauki języka bo chce znowu wyjechać do pracy zagranicę. Doradzcie proszę.

Ania111990
 508  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zakupy pomysły na prezenty

Odpowiedzi

Magdzik
I dlatego właśnie u nas od tamtego roku już nie kupujemy prezentów sobie dorosłym, tylko dzieciom(kciuki)(kciuki)
Tuptolek
u nas na szczęście też tylko dzieciom, proponuję wszystkim rózgi, a bynajmniej przyszłemu szwagrowi, żeby wiedział co go czeka (grins)
MamaMaya
portfel, ksiazka, zestaw filizanka+herbata/kawa (sporo takich w sklepach), zegarek, biżuteria, rekawiczki, pendrive, słuchawki, krawat, film na dvd, kalendarz na 2013 (organizer lun taki na sciane), google (jesli jezdzi na nartach), torebka - takie moje luźne pomysły na prezenty :)
Ania111990
Mój ojciec nie nawidzi ubierać się w garnitur więc krawat odpada. Szwagra widziałam może raz czy dwa razy w garniaku. Do ojca myślałam o albumie ze zwierzętami bo lubi oglądać filmy o zwierzętach.
Nula139
My też prezenty kupujemy tylko dzieciom.
justii34
jesli ma hobby szwagierek ,udaj sie w tym kierunku(grins) ...siostra(pout) mam ich 3 i zawsze mam dylemat...wiec z gory pytam i przeznaczam pieniazkow i prosze o podpowiedz czego brakuje lub.....zawsze mowie mniej i kupuje cos od siebie zaskakujacego (kwiatek)
Ania111990
Jego interesują auta zdalnie sterowane ale nie będę dublować bo siora kupiła mu auto
daryjka87poznan
U nas tez kupujemy tylko prezenty dzieciom a nie dorosłym.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.