Menu

Popłakałam się...

Trochę jestem ciężarówka teraz... Mąż pojechał w Polskę z przesyłkami aby dorobić parę groszy, denerwuję się jak nie wiem co. Wszystko w biegu... Ojciec Stasia przyszedł po młodego żeby wziąć go na spacer (pierwszy raz od prawie roku, ale mają stały kontakt). Staś tak płakał, lamentował - jakby miał już do domu nie przyjść. Dałam mu buziaka, otuliłam, ale jak zamknęłam drzwi to łez nie mogę powstrzymać... (placze)(placze)(placze)(placze) Zazwyczaj to ja odprowadzałam syna do ojca. Ma zostać z ojcem i dziadkiem do około 17... To tak dużo czasu.
Strasznie mi pusto teraz samej...
Musiałam się wyżalić... Wybaczcie

KlaudynaK
 627  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

płacz dziecko pustka

Odpowiedzi

Remedios
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) głowa do góry! dasz radę, zleci jak z bata strzelił zajmij się czymś miłym i nie zamartwiaj się!(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
Lwiczka
Kochana Wykorzystaj ten czas dla siebie- maseczka, albo książka, albo po prostu połóż się obejrzyj jakąś komedię na poprawienie humoru i wcinaj np lody;) Czas szybko minie a Ty Powitasz Synka radosna i uśmiechnięta(prezent)
rozowa82
będzie dobrze:) (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
KlaudynaK
Staram się o tym nie myśleć, może się położę, w końcu brzuch już mam duży i mówię sobie, że odpoczynek mi się należy... Ale to jak udręka. Nie pamiętam kiedy sama byłam w domu...
Dziękuję Wam!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Nicoletta
zrób tak jak napisałam Lwiczka ..
ten czas tak zleci,że stwierdzisz wieczorem że nie potrzebnie się tak zamartwiałaś (prezent)
xkasiulax
Będzie dobrze,nie zamartwiaj się (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) Główka do góry (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
patrycja21
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) głowa do góry
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.