Menu

Poprzestawiało się

Mojemu starszemu synkowi coś się poprzestawiało i wstaje mi przed 6 rano. Dzisiaj pobudka była o 5 40! Spać chodzi tak samo jak zwykle czasem nawet ciut później a to wstawanie rano jest dobijające! Nie wiem co zrobić, żeby wróciło do normy. On potem się kładzie koło 9.00 i drzemie, ale ja juz nie mam takiej możliwości bo jest drugi smyk.

82myszka
 495  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

wstawanie spanie

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
No ja dzis mialam pobodke o 5. rano... Yasmina przyszla mi spiewac o ksiezniczce Yasmince na statku piracku i salutowala: Ahoj! Kapitanie Kasia! Po moich poprawieniach, ze Ahoj! Kapatanie Mama Kasia! stwierdzala... dobrze juz dobrze... Ahoj! Kasia!... Zasnela ok. 7, tzn wtedy kiedy ja juz wstalam, i od razu tez otworzyla oczy.
Moje zachety do tego, zeby wczesniej spala zbywala twierdzeniem, ze Kitty juz nie spi to i ona nie musi... To tyle... Zobaczymy jak bedzie dzis...
kasia13_archiwum
Na statku pirackim*
rozowa82
Mojej Zuzsce tez sie poprzestawiało, ale to totalnie, potrafi od 6 łazic po łóżeczku i dyskutowac (po swojemu oczywiście), są dni ze chodzi spac o 22 bo w ciągu dnia spała dłuzej, a czasami o 19,30 juz spi, tak było wczoraj..... codziennie jest inaczej, mam tylko nadzieje ze to sie unormuje hihi, pozdrawiam:)
Haifa
Moja 19 miesięczna córka też zaczyna pobudki wczesnie . Kiedys wstawała o 9 teraz juz o 7 rano :/ . Co prawda wieczorem jest juz wykonczona i idzie spac po 7 . Wychodzi na to ze 12 godzin na sen to dla niej wystarczająco :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.