Menu

Porada :(

Od ponad tygodnia mój synek jest niespokojny, płacze codziennie wieczorem i nie chce spać, zasypia dopiero o 1-2 w nocy :( A w dzień też marudzi i śpi dwa razy o 11 ok 1,5godz i o 15 jakieś 3godz.. Nie wiem co mam robić.. Może ma kolki, bo nóżki podkurcza do brzuszka ale nie ma brzuszka twardego.. Ja jestem już wykończona i nie wiem co robić.. Nie wiem czy inne dzieci tyle płaczą co on :(
Poradźcie mi coś Kochane...

Beatris0302
 737  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem płacz niemowle

Odpowiedzi

PatrycjaM
Ile ma miesiecy??Karmisz piersią?
aga24
Hej powinnaś iść do lekarza być może to brzuszek go boli może coś jesz co mu nie pasuje.U nas też sa momenty że synek marudzi ale to chwika i po wszystkim przejdż się do lekarza (kwiatek) Wytrwałości życzę(kciuki)
Beatris0302
Tak karmię piersią i jestem na diecie...w sumie to codziennie jem to samo od początku kiedy się urodził a ma już 3 m-ce...
PatrycjaM
tydzien to już troche jest wiec ja bym poszła do dobrego lekarza zeby pobadał.wieczorem placz i skurcze bo ,oże byc kolka,spróbuj pdac pipetką np.herbatkę koperkową lub zapytaj w aptece i zobaczysz czy bedzie lepiej. Dla pewności idz do lekarza.
gosiaczek32
moj synek ma teraz 3 miesiące i praktycznie od urodzenia ciąle mi ryczy na spacerze w wózku w chuście w samochodzie. PRZESTAŁAM KARMIĆ PIERSIĄ BO MYŚLAŁAM ŻE TO DO POKARMU ALE I TAK RYCZY TYLKO NOCE STAŁY SIĘ SPOKOJNIEJSZE, WIĘC JAK ŚPI CI AŻ DWA RAZY W DZIEŃ I TO TAK DŁUGO TO SUPER. sPRÓBUJ MOŻE GO UKŁADAĆ DO SNU NA BRUSZEK MÓJ TYLKO TAK SYPIA I DZIEKI TEMU PRZYNAJMNIEJ SPI CA ŁĄ NOC.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.