Menu

Poradźcie w co się ubrać?

Idziemy z mężem w sobotę na 18 do chrześniaka.Jesteśmy zaproszeni do karczmy bedzie 25 osób nasze bedą 3 stoły i będzie dancing.Ja zamierzałam ubrać sie w nowo kupioną sukieneczkę plus marynarka dołączam zdjęcie.Mąż mnie wyśmiał że zmarznę.I na pewno wszyscy będą grubo poubierani.To tak jest jak my raz na 5 lat gdzieś wychodzimy .Nawet nie wiem jak sie powinnam ubrać ,sukienka czy spodnie i bluzka?//Poradźcie proszę.

aniol
 1184  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport impreza

Odpowiedzi

dzonsons
Ja ubrałabym sukienkę i marynarkę, okazja przecież jest do tego wspaniała, nie sądzę, że będzie ci zimno, przecież będziesz miała marynarkę (prezent)(kciuki) Pozdrawiam
mamaGosia
Ubrałabym sukienkę i marynarkę. Zawsze warto być elegancką. Przecież w karczmie też grzeją...
Beatka9316
Ja również ubrała bym sukienkę i marynarkę... Będziesz miała marynarkę zapewne też rajtki cieliste. A przecież nawet i w karczmach grzeją. Więc nie sądzę żebyś zmarzła. Poza tym sama wspomniałaś, że będzie dancing więc na pewno zimno Ci nie będzie :).
amalka
Może podpytaj inną kobitę co zakłada. Zapewne nie tylko Ty masz podobny dylemat Aniołku (kciuki)

Nawiasem mówiąc- zawsze możesz wpakować do większej torebki ukochane dżinsy i jakąś ładną "górę". Jeśli ubrana będziesz zbyt oficjalnie (czego nie przewiduję), najnormalniej w świecie wyskoczysz na chwilkę do łazienki.

Ps. Urocza sukienka.
renata29
Przecież nie musisz być jak wszyscy.Sukienka bardzo odpowiednia na taką okazję (kciuki)
aniol
Przepraszam że dopiero teraz pisze ale spalił sie mój komputer.odp czytałam u sąsiadów tak na szybko.Bardzo dziekuję .Poszłam w sukience ale było zimno ,dziwne w karczmie haha ale posłuchałam Amalki .Zabrałam czarne spodnie z materiału i biała bluzke elegancko dyskotekową hihi i sie przebrałam i było super fajnie.Bawiłam sie cudownie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.