Menu

Poranna histeria

Moja córka od jakiegoś czasu, wpada w poranną histerię, gdy tylko zauważy, że mnie nie ma w łóżku. Ja wychodzę do pracy a ona zostaje z mężem. Dzisiaj byłam świadkiem takiego szału, coś straszego, płacz, krzyk i spazmy.
Podobnie dzieje się w nocy, gdy chcę iść zrobić jej mleko.
Dodam tylko, że śpi u siebie w łóżeczku ale w nocy na mleczko biorę ją do naszego łóżka i dopiero jak zasypia, przenoszę ją do łóżeczka.
Może miałyście podobną sytuację lub potraficie coś mi poradzić???
Dziękuję.

serum
 757  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta płacz dziecko histeria

Odpowiedzi

neliteli
postaraj się zeby nie zasypiała u was w łużku tylko u siebie w łużeczku. wtedy może jak przyzwyczai się że sama zasypia i budzi się w tym samym miejscu to się uspokoi...powodzenia:)
neliteli
o kurcze sorki ale ty czepialska jesteś...(wow)
serum
no to fajnie sobie pogadałyście o ortografii(awve)
mammma
moja córka też się złości kiedy zasypia i budzi się gdzie indziej. pewnie sami z mężem wprowadzacie niechcący chaos, a mała to wykorzystuje.
mammma
może wyczuwa bezbronność i nieporadność męża i trochę go "ćwiczy". moja mała terrozryzuje moją mamę. babcia sama się wystawia i na wszystko pozwala, no to mała dokazuje ile wlezie.
serum
Wiesz, co o nieporadność męża nie mogę podejrzewać, bo odkąd mała się urodziła, zmieniamy się przy niej codziennie, gdyż pracujemy na zmiany.
serum
@magdak84 dziękuję, faktycznie tak może być. Od dzisiaj próbuje(awve)
serum
niech moc będzie z nami(grins)(grins)
kasia13_archiwum
@serum... dziecko gdy sie budzi w nocy... pierwsze, co robi, to bada swoje otoczenie... czy wszystko jest tak, jak w momencie, gdy zasypialo. Jezeli tak jest... zapada znow w gleboki sen.
Jezeli tak nie jest... wybudza sie i placze. Jego poczucie bezpieczenstwa jest zaklocone.

Jezeli corcia zasypia przy tobie... to potem budzac sie szuka ciebie... szuka tego, co bylo w momencie, gdy zasypiala. Ciebie nie ma... wiec czuje, ze cos sie zmienilo, to powoduje u niej lek... i wybudza sie, placze.

Dlatego tak wazne jest, aby dziecko zasypialo u siebie w lozeczku...
kasia13_archiwum
Ale o tym juz pisala wlasnie Magda...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.