Menu

poranne mdłości

Cześć pomocne mamusie(grins)(kwiatek) mam takie pytanie od początku ciąży męczą mnie poranne mdłości jak się obudze to pierwsze co za jakieś 2 min chce mi sie wymiotować (smutna) nic mi nie pomaga leżenie w łóżku 10 min,coś do przegryzienia dosłownie nic dopiero jak coś zjem to czuje ulge ale jak znowu jestem głodna to mnie mdli i tak bez końca :(Jestem w 12 tyg.i 3 dniu ciąży i się zastanawiam czy to na jakimś etapie mi przejdzie:)jak było z Wami??

mgli21
 753  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie wymioty

Odpowiedzi

MamusiaKubusia
Kochana, podobno w II trymestrze przechodzi ... podobno! wytrwałości życzę(prezent)
aangelek21
Ja zawsze wieczorem przygotowywałam sobie kromkę chleba i kładłam na stoliku koło łóżka, rano jak wstawałam to tą kromkę zjadałam, czułam się dobrze, na tyle, że mogłam spokojnie wstać, umyć się i zrobić coś koło siebie... wiadomo, że później znów mnie dopadały mdłości, ale no niestety trzeba to przejść dzielnie, taki urok ciąży! (kwiatek) Życzę Ci siły i walki z mdłościami! (prezent)(prezent)(prezent)
MamaMaya
ja miałam tak samo!!! na mdłości pomagało mi jedynie zjedzenie czegoś...i minęło mi to więc się nie martw (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
elleonora
ja miałam mdłości całodniowe, a od II trymestru przeszło (prezent)
monikakrol
przejdzie Ci, ja tego nie miałam, moja siora to przechodziła robiła podobnie jak aangelek21 kładła kolo lozka cos do zjedzenia
jolkabt
u mnie zanikało po 15 tygodniu.. tzn. wcześniej to o każdej porze dnia mnie męczyło, kilka razy dziennie, a po 15 tc raz na dzień, potem kilka w tygodniu, aż w końcu spokój :) Wytrwałości!!
Może pocieszy cię twierdzenie amerykańskich naukowców, iż dzieci mam, które długo wymiotowały na podczas ciąży, okazywały się później mądrzejsze i inteligentniejsze od rówieśników (kciuki)(kciuki)
renata29
w pierwszej ciąży miałam okropne mdłości ale nie od samego rana tylko później,przez większość dnia,przeszło jakoś w 4 miesiącu,w drugiej już miałam dużo mniejsze i rzadziej
JUSTYNA300511
mam to samo tylko całymi dniami to trwa....mam nadzieje ze za kilka tygodni minie do tego nie moge nic zjesc bo mi zaraz niedobrze....więc kochana nie jestes sama(grins)
kinia87
ja też miałam mdłości i czułam się fatalnie do końca 3 miesiaca.Jadłam chlebki ryżowe, ale i tak nie za bardzo pomagało.Po prostu trzeba to przejść.Ale jak zaczął się 5 miesiąc to poczułam się jak nowo narodzona, aż energia mnie rozpierała.To mija, cierpliwości(grins) Dużo zdrówka(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.