Menu

Poranne wstawanie

O której wstajecie rano? Dopiero jak obudzą się wasze dzieci czy wcześniej? Bo ja przyznam szczerze, że jestem takim śpiochem, że przeciągam ile się da i wstaję dopiero jak mała naprawdę już nie da pospać.

dudka
 495  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

wstawanie pobudka

Odpowiedzi

paula80
Ja wstaję jakieś pół godzinki przed małym. Jakoś tak się już przyzwyczaiłam. Nawet jak synek sporadycznie zostaje u babci i mogłabym pospać to nic z tego. Najpóxniej o 6 30 jestem na nogach
elao
Mojego dzidziusia jeszcze nie ma na świecie a ja przez ten zbliżający się termin porodu mam problemy ze snem już chyba od miesiąca. Ja nie wiem kiedy się wyśpię – chyba jak maluszek pójdzie do szkoły!
kosia
Ja przy każdej córce wyskakiwałam z łóżka po pierwszym kwiknięciu!@elao: nie licz na to że się wyśpisz jak dziecko pójdzie do szkoły czy do przedszkola. Wtedy będziesz wstawała robic śniadanie, sprawdzać czy wszystko zabrane itd. Uwierz mi!
Pixelka
Ja wstaje dopiero jak mały już się obudzi. Każda minuta dla mnie jest cenna!
kasia13_archiwum
To zalezy. W tygodniu, jak musze obydwie do przedszkola wyszykowac, to wstaje przed nimi. Na weekend albo jak maja ferie (czyli teraz... juhuu!) wstaje dopiero, jak mala wstanie (wstaje zawsze wczesniej niz starsza cora).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.